Licencja TOSIBOX Klient Mobilny TBMC5 /5 szt./
  • Indeks producenta:TBMC5
  • Indeks TIM:0004-00012-63366
  • Ocena:
Twoja cena:
kpl.


Opis produktu


Aplikacja Tosibox Mobile Client do pobrania na urządzenia z systemem Android lub iOS jest rozszerzeniem pozwalającym na połączenia VPN do routerów i koncentratorów Tosibox z urządzeń mobilnych. Każdy klucz sprzętowy Tosibox posiada jedną nieodpłatną licencję Tosibox klient mobilny. Do klucza sprzętowego administratora systemu mogą być przypisane dodatkowe licencje. Uruchomienie dodatkowej licencji odbywa się poprzez interfejs użytkownika klucza sprzętowego administratora systemu, w którym generowany jest kod QR lub kod cyfrowy autoryzujący wybrany telefon lub tablet. Po autoryzacji administrator może zdalnie nadawać i zarządzać uprawnieniami dostępowymi urządzeń mobilnych. Szyfrowane połączenia VPN z urządzeń mobilnych mogą być wykonywane z sieci GSM lub Wi-Fi i nie są ograniczone limitem transferu danych przez firmę Tosibox.Specyfikacja:

- Android: wymaga systemu 4.0 lub nowszego

- iOS (Apple iPhone/iPad): wymaga systemu 8.0 lub nowszego

- Autentykacja standard PKI, klucze RSA 2048 bit

- Szyfrowanie przesyłanych danych: TLS, AES-256/128-CBC, Blowfish-128-CBC

- Warstwa komunikacyjna Layer3 - (OpenVPN dla Android, IPsec/IKEv2 dla iOS)

- Połączenie punkt-do-punktu

- 2FA dwustopniowe uwierzytelnienieAplikacja Tosibox Mobile Client do pobrania na urządzenia z systemem Android lub iOS jest rozszerzeniem pozwalającym na połączenia VPN do routerów i koncentratorów Tosibox z urządzeń mobilnych.Każdy klucz sprzętowy Tosibox posiada jedną nieodpłatną licencję Tosibox Mobile Client.

Do klucza sprzętowego administratora systemu mogą być przypisane dodatkowe licencje.Zamawiając licencję Tosibox Mobile Client w uwagach do zamówienia podaj nr seryjny klucza sprzętowego.

Nr seryjny klucza Tosibox znajduje się:

a) na opakowaniu klucza,

b) wewnątrz opakowania wraz z kodem PUK klucza,

c) jest widoczny w interfejsie użytkownika po podłączeniu klucza do komputera PC i uruchomieniu oprogramowania Tosibox.

Licencja jest aktywowana do 48h po złożeniu zamówienia.*Każda sieć tworzona z wykorzystaniem urządzeń i oprogramowania Tosibox musi zawierać jeden klucz sprzętowy (Master Key administratora), który służy do sprzętowego parowania z routerami Tosibox. Tosibox zaleca wykonanie kopii sprzętowej klucza Master Key.Skrócona procedura aktywacji licencji:

1. Użytkownik, któremu chcemy nadać dostęp zdalny musi zainstalować aplikację Tosibox Mobile Client na urządzeniu mobilnym z systemem Android lub iOS

2. Administrator który zakupił dodatkowe licencje Tosibox Mobile Client, korzystając z interfejsu użytkownika klucza sprzętowego nadaje uprawnienia dostępowe do wybranych routerów Tosibox.

3. Administrator generuje kod autoryzacji. Kod w postaci kodu QR może zostać zeskanowany bezpośrednio telefonem komórkowym, kod w postaci numerycznej musi zostać wprowadzony ręcznie do interfejsu aplikacji Tosibox Mobile Client.

4. Użytkownik zabezpiecza dostęp do aplikacji hasłem. Dostęp do aplikacji może dodatkowo zostać zabezpieczony kodem biometrycznym - dla urządzeń z systemem iOS wyposażonym w czytnik linii papilarnych.

5. Administrator otrzymuje powiadomienie, że kod został wprowadzony przez użytkownika. Użytkownik zdalny może łączyć się TYLKO do routerów Tosibox przypisanych mu przez Administratora.

6. Administrator może zdalnie ODEBRAĆ/NADAĆ uprawnienia dostępowe do routerów Tosibox lub WYCOFAĆ licencję z urządzenia mobilnego użytkownika.

7. Po wycofaniu licencji administrator może wykorzystać licencje ponownie powtarzając procedurę z nowym użytkownikiem.


Opinie