Ładowarka Blue Smart IP22 12/30 (1) - BPC123047002

Twoja cena:
IlośćRabatCena brutto

Opis produktu


Ładowarka Blue Smart IP22 to nowa profesjonalna ładowarka akumulatorów obsługująca technologię Bluetooth. Ładowarki Blue Smart IP22 można używać na potrzeby urządzeń stosowanych w warsztatach oraz w pojazdach silnikowych, takich jak klasyczne samochody, motocykle, samochody kempingowe czy łodzie.

Wysoka wydajność

Przy sprawności do 94%, ładowarki te wytwarzają do czterech razy mniej ciepła w porównaniu do standardu przemysłowego. A po całkowitym naładowaniu akumulatora, zużycie energii spada do 0,5 W, czyli około pięć do dziesięciu razy więcej niż w standardzie przemysłowym.

Adaptacyjny 6-stopniowy algorytm ładowania

Ładowarka Blue Smart posiada sterowane mikroprocesorem "adaptacyjne" zarządzanie bateriami. Funkcja adaptacyjna automatycznie optymalizuje proces ładowania w zależności od sposobu użytkowania baterii.

Tryb przechowywania: mniej konserwacji i starzenia się akumulatora, gdy nie jest używana

Tryb przechowywania włącza się zawsze wtedy, gdy akumulator nie został rozładowany w ciągu 24 godzin. W trybie przechowywania napięcie pływakowe jest redukowane do 2,2V/ogniwo (13,2V dla akumulatora 12V), aby zminimalizować gazowanie i korozję biegunów dodatnich. Raz w tygodniu napięcie jest podnoszone z powrotem do poziomu absorpcji, aby "wyrównać" baterię. Ta cecha zapobiega rozwarstwieniu elektrolitu i siarczaniu, które są główną przyczyną wczesnej awarii akumulatora.

Ładuje również akumulatory litowo-jonowe (LiFePO4)

Akumulatory LiFePO4 są ładowane za pomocą prostego algorytmu "bulk - absorption - float".

Ustawienie NIGHT i LOW

W trybie NIGHT lub LOW, prąd wyjściowy jest redukowany do maksimum 50% nominalnej mocy wyjściowej, a ładowarka będzie całkowicie bezgłośna. Tryb NIGHT kończy się automatycznie po 8 godzinach. Tryb LOW może zostać zakończony ręcznie.

Chroniony przed przegrzaniem

Prąd wyjściowy będzie się zmniejszał wraz ze wzrostem temperatury do 50°C, ale ładowarka Blue Smart nie zawiedzie.

Jedenaście diod LED do wskazywania stanu

Algorytm ładowania: TEST / BULK / ABSORPTION / RECONDITION / FLOAT / STORAGE / READY

Przycisk MODE do ustawienia: NORMAL (14,4V) / HIGH (14,7V) / RECONDITION / LI-ION.Dane produktowe


Dane techniczne

PKWiU
85044095
Napięcie znamionowe [V]
12

Dane logistyczne

Typ przesyłki - dla 1 jednostki sprzedażowej
Paczka


Opinie