Ładowarka bezprzewodowa/indukcyjna Qi Maclean, uchwyt samochodowy, 5W/7.5W/10W/15W, automatyczna MCE129

Twoja cena:

Ładowarka bezprzewodowa/indukcyjna Qi Maclean, uchwyt samochodowy, 5W/7.5W/10W/15W, automatyczna, pasuje do telefonów 4.7-6.7",

Dzięki zastosowanym czujnikom zbliżeniowym oraz czujnikiem grawitacyjnym smartfon automatycznie przypina się do stacji ładującej i szybko zaczyna się ładować. Nawet na wyboistych drogach pozostaje zakotwiczony w stacji ładującej. Działa nie tylko z najnowszymi iPhone'ami, ale ze wszystkimi smartfonami obsługującymi Qi! Dzięki mocy wyjściowej do 15W ładowarka Maclean MCE129 niezawodnie i szybko ładuje bezprzewodowo urządzenie z systemem iOS lub Android. Różne moce wyjściowe pozwalają na zasilanie różnych urządzeń odpowiednią mocą. Po prostu przyłóż tylną część urządzenia do ładowarki, a wbudowane czujniki wykryją urządzenie i automatycznie „zamkną” aluminiowe ramiona i zablokują urządzenie w optymalnej pozycji. Wybierz jedną z dwóch różnych opcji montażu. Za pomocą dołączonego klipsa wentylacyjnego możesz pewnie zamontować MCE129 w większości otworów wentylacyjnych. Jeśli klips nie pasuje do żaluzji, po prostu przymocuj urządzenie do przedniej szyby lub deski rozdzielczej pojazdu za pomocą dużej przyssawki. Praktyczne przeguby kulowe na obu uchwytach umożliwiają obracanie telefonu o 360 °. Dzięki temu możesz łatwo dostosować najbardziej wygodny i optymalny kąt widzenia dla swojego wyświetlacza. W zestawie znajduje się odpowiedni kabel USB-C o długości aż 1,5m.
Dzięki dużemu kondensatorowi ramiona działają jeszcze do 1 godziny po odcięciu zasilania, więc łatwo wyjmiesz telefon, nawet jeśli zabrakło prądu. Aluminiowe ramiona wyposażone są w miękką i przyjazną w dotyku gąbkę, która zabezpieczy smartfon przed porysowaniem, a tym samym pewnie przytrzyma urządzenie.

- Dwa przyciski po obu stronach do ręcznego otwarcia i zamknięcia ramion
- Obsługa jedną ręką, łatwo umieścić urządzenie i wyjąć po naładowaniu
- Cichy i żywotny silnik krokowy
- Aluminiowe ramiona z miękkimi gąbkami
- Mocny żelowy panel absorpcyjny może być przymocowany do deski rozdzielczej jak również do przedniej szyby
- Inteligentne czujniki do automatycznego zamykania zacisków
- Wyzwalacz grawitacyjny do zamykania zacisków
- Pasuje do smartfonów 4,7-6,7 cala


Specyfikacja techniczna:

standard Qi
Wejście: 5V 2A, 9V 2,22A
Wyjście: 5W (5V 1A), 7.5W (7.5V 1A), 10W (9V 1.1A), 15W (9V 1.66A)
Zasięg cewki indukcyjnej: <8mm
Efektywność ładowania: >83%
Częstotliwość: 110.5 205kHz

Dane logistyczne

Ean
5902211128496
Typ przesyłki - dla 1 jednostki sprzedażowej
Paczka