Kołek ramowy Rawlplug 10 x 100 mm R‑FF1‑N‑10L100 /25 szt./
  • Indeks producenta:R-FF1-N-10L100
  • Indeks TIM:0004-00010-06734
Cena:
Cechy produktu
  • Średnica kołka: 10 mm
  • Długość kołka: 100 mm
  • Średnica wkręta: 7 mm
  • Długość wkręta: 107 mm
  • Materiał: koszulka – poliamid, wkręt – stal ocynkowana
  • Łeb wkręta: stożkowy
  • Opakowanie jednostkowe: 25 szt.
Zastosowanie
  • ramy drzwi i okien
  • drzwi garażowe i bramy przemysłowe
  • fasady z elementami metalowymi i drewnianymi
  • szafki ścienne, półki i poręcze
  • antena satelitarna, koryta kablowe
Korzyści
  • wysokiej jakości poliamid zapewnia parametry zgodne z ETAG 020 (A, B, C, D)
  • wewnętrzna geometria koszulki dopasowana do łba wkręta
  • wieloosiowy rozpór – pewne mocowanie w różnych materiałach
  • ocynk galwaniczny chroni przed korozją
Dane techniczne
  • Model: R-FF1-N-10L100
  • Średnica kołka: 10 mm
  • Długość kołka: 100 mm
  • Średnica wkręta: 7 mm
  • Długość wkręta: 107 mm
  • Opakowanie: kartonowe – 25 szt.
Sposób użycia / montażu
Wywierć otwór o średnicy 10 mm i odpowiedniej głębokości. Włóż koszulkę kołka przez mocowany element i dobij ją młotkiem do odpowiedniej głębokości. Następnie wkręć śrubę za pomocą wkrętaka lub klucza, aż do pełnego osadzenia.