Kanał instalacyjny 210x60 WDK60210RW biały 6191266 /2m/
Cena:
Cechy techniczne
  • Materiał: tworzywo sztuczne (PCV); produkt nie jest bezhalogenowy.
  • Kolor: śnieżnobiały, RAL 9010.
  • Wymiary: szerokość 210 mm, głębokość 61 mm, długość elementu 2000 mm (2 m).