Porównywarka

Zgłoś uwagi

Sklep TIM jest stale rozwijany, aby sprostać stale rosnącym potrzebom naszych klientów. Jeżeli pojawił się jakiś błąd na stronie, chciałbyś aby pojawiła się nowa funkcjonalność lub funkcja na stronie nie działa, tak jakbyś tego oczekiwał – prześlij nam informację.

Rodzaj zgłoszenia

Informacja kontaktowa (Abyśmy mogli poinformować o stanie zgłoszenia lub doprecyzować problem.)

Opis błędu / informacja do zgłoszenia:

Pytania i odpowiedzi

Zwrot bębnów

Masz możliwość odzyskania pieniędzy wydanych na opakowania zakupionych u nas kabli lub przewodów, odsyłając nam bębny. Dokonamy korekty faktury i – w zależności od tego, jak szybko otrzymamy bębny z powrotem – zwrócimy część lub całość wartości opakowania.

Na każdym bębnie znajduje się data w formacie rok/miesiąc/dzień (np. 14/09/06, czyli 6 wrzesień 2014 r.) – jest to termin wydania bębna.

Niezależnie od powyższego, w zależności od tego, jak szybko po zrealizowaniu zamówienia tim.pl otrzyma bębny z powrotem, korekta faktury będzie obejmować:

1) 100% wartości bębnów – przy zwrocie bębna do 60 dni od daty wystawienia faktury,

2) przy zwrocie bębnów w terminie od 61 do 120 dni TIM S.A. wystawia fakturę korygującą, pomniejszającą fakturę o 100 % ceny sprzedaży zwracanego bębna oraz obciąża Klienta opłatą manipulacyjną w wysokości 15% wartości netto zwracanego bębna.

  STANDARD / OPTIMUM
★★ / ★★
PREMIUM
★★★
Zwrot opakowań Koszt wysyłki
do 180 dni GRATIS
dotyczy bębnów do średnicy 160 cm
GRATIS
dotyczy bębnów do średnicy 160 cm
  KONSUMENT
Zwrot opakowań Koszt wysyłki
do 60 dni GRATIS
od 61 do 120 dni Na koszt własny

 

Po upływie 120 dni lub w przypadku uszkodzenia (zniszczenia) bębna, tim.pl zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia bębna. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących zwrotu bębnów prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta tim.pl: 801 500 700 lub (71) 73 28 600 (od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00-16.00).

Masz możliwość zwrócenia opakowań typu bęben na koszt TIM wypełniając formularz zwrotu w zakładce "Reklamacje i zwroty".