Grzejnik naftowy 4,6L, EKH-460 Extralink Aladdin

Twoja cena:

Źródło ciepła przez wiele godzin nie wymagające elektryczności

Przenośny grzejnik naftowy Extralink Aladdin o wysokiej wydajności tworzy wokół Ciebie komfortowe i ciepłe środowisko. Grzejnik Aladdin idealnie sprawdzi się aby pomóc Ci rozwiązać problemy związane z brakiem ogrzewania elektrycznego czy jako źródło ciepła w trakcie zimy. Ogrzeje Cię także podczas kempingu oraz pozwoli zagotować wodę ułatwiając przygotowanie ciepłego napoju lub posiłku.

Najważniejsze cechy grzejnika naftowego Extralink Aladdin

  • Moc grzewcza 2600W
  • Zbiornik paliwa 4,6L
  • Może służyć jako źródło światła
  • Niepalny, knot z włókna szklanego
  • Regulacja mocy oraz wskaźnik poziomu nafty
  • 2 knoty w zestawie (jeden już zamontowany)
  • Zapłon: ręczny (zapałka lub zapalniczka)
  • Urządzenie do użytku zewnętrznego

Wydajne ogrzewanie z wykorzystaniem nafty

Komin spalania przenośnego pieca naftowego jest wykonany ze specjalnego metalu, który zapewnia pełne spalanie nafty, a ogrzewanie jest szybsze i bardziej wydajne. Grzejnik posiada jeden knot fabrycznie zainstalowany oraz jeden dodatkowy w zestawie.

Długi czas pracy na jednym zbiorniku

Extralink Aladdin może utrzymywać ciepło przez 15-18 godzin na pełnym zbiorniku. Jest idealny do codziennych potrzeb związanych z dodatkowym ogrzewaniem oraz w sytuacjach awaryjnych. Maksymalna kaloryczność to 9000BTU/H (odpowiednik 2600W), a zużycie paliwa na godzinę to około 0,4L/h. Potrafi szybko ogrzać powierzchnie około 12 metrów kwadratowych.

Szeroki zakres zastosowań

Grzejniki naftowe mogą być używane na kempingach, w ogrodach, namiotach, na balkonach. Piecyk na naftę może grzać, gotować i oświetlać otoczenie, przenośna konstrukcja pozwala na użycie go podczas wyjazdów pod namiot, wędkowania lub podczas pikniku, jako awaryjne źródła ciepła.

Wygodny i łatwy w utrzymaniu

Wygląd produktu jest klasyczny i modny, projekt jest praktyczny, konserwacja jest wygodna, a akcesoria można wymienić. Rdzeń jest wykonany z odpornego na wysokie temperatury materiału, co zapewnia długą żywotność i dużą wytrzymałość.

Dane logistyczne

Ean
5905090330783
Typ przesyłki - dla 1 jednostki sprzedażowej
Paczka