FiloSeal + HD 110 FIRE - zestaw ogniochronny do uszczelniania przepustów śr. max 110mm

Twoja cena:847,15 złbrutto

Zapytaj o produkt

Opis produktu


FiloSeal+HD oraz FiloSeal+HD FIRE (wersja ogniochronna) to unikatowy system uszczelnień przepustów wykorzystujący sześciokątne, elastyczne rurki do wykonania szkieletu uszczelnienia o strukturze plastra miodu. FiloSeal+HD umożliwia wykonanie wodo- i gazoszczelnego przepustu zarówno trwałego, jak i rozbieralnego, czyli takiego, który umożliwi przeprowadzanie przez przepust dodatkowych rur (kabli) lub usuwanie istniejących. Przepust w wersji FIRE zapewnia dodatkowo odporność ogniową wykonanego uszczelnienia przepustu w klasie E120.

Sześciokątny kształt rurek wypełniających oraz ich zróżnicowane wymiary umożliwiają wygodne i dokładne wypełnienie przestrzeni wokół rur (kabli) w przepuście niezależnie od ich ilości lub wymiarów. Zastosowanie rurek zapewnia dobrą stabilizację kabla (rury) oraz ich solidne podparcie. Po umieszczeniu rurek, strukturę plastra miodu wypełnia się dwucentymetrowej grubości warstwą uszczelniacza.

W systemie FiloSeal+HD wykorzystuje się w tym celu ognioochronną masę uszczelniającą MD+ łatwo aplikowaną z tuby przy użyciu ręcznej wyciskarki. Masa MD+ produkowana jest na bazie elastomeru a po wprowadzeniu do wnętrza przepustu utwardza się samoistnie pod wpływem wilgoci z otoczenia.Dane produktowe


Dane techniczne

PKWiU
20.59.59.9
Kolor
Czerwony
Bezhalogenowe
Stopień ochrony (IP)
IP66/IP67
Zakres średnic przewodów możliwych do uszczelnienia [mm] do
75
Ean
8717438952888
Model
Elastyczny
Materiał
Elastomer (PES)
Do ściany o grubości [mm] od
100
Średnica znamionowa [mm]
110

Dane logistyczne

Ean
8717438952888
Typ przesyłki - dla 1 jednostki sprzedażowej
Paczka

Pliki do pobraniaOpinie