Znaleziono 5 produktów w kategorii

Rury kanalizacyjne

z

1

Cena:
Cena:
Cena:
Cena:
RIDGID57043
Cena:

Rury kanalizacyjne to najważniejsze elementy systemu odprowadzania ścieków. Za ich pomocą tworzy się sieć kanalizacji wewnątrz i na zewnątrz budynku. Charakterystyczna dla rur kanalizacyjnych jest wysoka odporność na korozję i działanie substancji chemicznych. Dzięki wykonaniu z tworzywa sztucznego są jednocześnie lekkie i łatwe w montażu.

Jaką rurę kanalizacyjną wybrać z oferty TIM-u?

Poszczególne rodzaje rur kanalizacyjnych dostępnych w naszej ofercie różnią się od siebie wymiarami (długością i średnicą) oraz grubością ścianek. Uwzględniając te parametry, można uzyskać pożądaną przepustowość. Znaczenie ma także miejsce montażu rur kanalizacyjnych – sieć na zewnątrz budynku tworzy się przy użyciu rur zewnętrznych w kolorze pomarańczowym, a instalację wewnętrzną za pomocą rur w kolorze szarym.

Zobacz też korki.

Jakich akcesoriów do rur kanalizacyjnych potrzebujesz?

Podczas budowy sieci kanalizacyjnej potrzebne Ci będą przede wszystkim złączki zwiększające lub mufy redukcyjne. Za ich pomocą tworzy się solidne, szczelne połączenia pomiędzy rurami. Aby sieć przebiegała zgodnie z projektem, będziesz także potrzebować kolan kanalizacyjnych (umożliwiających zmianę kierunku, w którym biegną rury kanalizacyjne), dwójników, trójników i czwórników do wykonywania rozgałęzień.