Znaleziono 6 produktów w kategorii

Moduły do Switchy - Komunikacja i łączność

Moduł SFP UBIQUITI UF-SM-1G-S

Producent:

UBIQUITI NETWORKS| UF-SM-1G-S

Indeks producenta:UF-SM-1G-S

Indeks TIM:0001-00013-77851

Kategoria:Moduły do Switchy

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Moduł SFP UBIQUITI UF-MM-1G

Producent:

UBIQUITI NETWORKS| UF-MM-1G

Indeks producenta:UF-MM-1G

Indeks TIM:0001-00013-77848

Kategoria:Moduły do Switchy

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

INTELLINET MODUŁ MINI-GBIC SFP 1000BASE-LX LC JEDNOMODOWY 1310NM 545013

Producent:

INTELLINET| 545013

Indeks producenta:545013

Indeks TIM:0001-00013-77841

Kategoria:Moduły do Switchy

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Ubiquiti UF-SM-10G 10G U Fiber, Single-Mode Module, 2pcs

Producent:

UBIQUITI NETWORKS| UF-SM-10G

Indeks producenta:UF-SM-10G

Indeks TIM:0001-00013-77850

Kategoria:Moduły do Switchy

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Moduł SFP+ UBIQUITI UF-RJ45-10G

Producent:

UBIQUITI NETWORKS| UF-RJ45-10G

Indeks producenta:UF-RJ45-10G

Indeks TIM:0001-00013-77852

Kategoria:Moduły do Switchy

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Moduł Intel E10GSFPSR 903239

Producent:

INTEL| E10GSFPSR 903239

Indeks producenta:E10GSFPSR 903239

Indeks TIM:0001-00013-77854

Kategoria:Moduły do Switchy

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Moduły do Switchy

Moduły do Switchy

Filtry

Cena

od
do
Producent

Sortuj [A-Z]
Dostępność

Czy produkt jest w wyprzedaży

Nowość

Sortuj [A-Z]