Kręć video i zgarniaj nagrody

Youtuberzy grafika informacyjna Youtuberzy nagrody
Nie masz pomysłu na temat filmu?

Formularz zgłoszeniowy

*lub umieść film gdzieś indziej: WeTransfer, SendSpace, Google Drive, OneDrive, Mediafire, WrzućPlik  itp.

Najczęściej zadawane pytania

Ale o co chodzi?
To proste, chodzi o wideo! Nakręć film o wiertarce, łączniku, rozdzielnicy, różnicówce nadprądowej, kasku BHP czy kablu YDY… O czymkolwiek z oferty elektrotechnicznej dostępnej w sklepie TIM.pl. Podeślij nam link do tego wideo. Jeżeli film się spodoba, otrzymasz nagrodę.
Jaki to ma być film?
To może być unboxing, test sprzętu, zastosowanie, prezentacja, porównanie, filmik o elektrotechnice – słowem, cokolwiek, co jest powiązane z prądem i TIM-em.
Jakie filmy nagradzacie?
Nie ograniczamy się. Wiemy też, że nie każdy ma profesjonalną kamerę, ale każdy ma telefon i może nagrać nim wideo. Jeżeli zrobisz krótki, ciekawy film – na pewno nam się spodoba!
Film ma być poważny czy żartobliwy?
Jeżeli jesteś fachowcem, pasjonatem, znasz się na elektrotechnice, to charakter filmu jest dowolny. Zostawiamy Ci w tej kwestii pełne pole do popisu.
Co mogę dostać w zamian za filmik?
Jeżeli filmik nam się spodoba, otrzymasz nagrodę rzeczową lub finansową. Autorom najlepszych filmów zaproponujemy stałą (płatną) współpracę z TIM-owskim kanałem na YouTube.
Co musi spełnić film?
Musi być Twojego autorstwa – tak, byś miał(a) do niego pełne prawa autorskie. Nie może być za krótki ani za długi (3-12 minut), powinien być ciekawy i mieć to coś! Proste, prawda? :).
Czego nie powinien mieć?
Dbamy o estetykę, a więc względna jakość też jest ważna. Unikamy też przekleństw, seksizmu, szowinizmu. Nie unikajmy za to branżowego żargonu i hermetycznych dowcipów, zrozumiałych dla elektryków.
Chcę nakręcić film, “mam gadane i dobry flow”, mam też wiedzę, ale nie mam pomysłu.
Wejdź na TIM.pl - znajdziesz tam 200 tysięcy pomysłów na film. Nie musisz mieć produktu fizycznie, możesz go pokazać na naszym sklepie. Aby opowiedzieć jak działa inwerter, czym jest fotowoltaika albo czym różni się światło LED od tego ze starej żarówki nie musisz mieć tych produktów w ręce.
Skąd czerpać inspirację?
Odwiedź sklep TIM.pl, sprawdź nasze promocje, zobacz nasz fanpage na Facebooku albo profil na Instagramie… Inspiracje znajdziesz wszędzie!
Jednopixelowy obrazek