JAK CO ROKU ZAGRALIŚMY DLA WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY!

Wspieranie Orkiestry to już nasza tradycja. Dzięki zaangażowaniu klientów i pracowników TIM-u zebraliśmy łącznie 14 686 zł.


WOŚP 2024

NASZ LICZNIK

Po raz kolejny postanowiliśmy przekazać na rzecz Orkiestry 1 zł za każde zamówienie złożone na TIM.pl od 24 do 28 stycznia 2023 r.

W ten sposób zebraliśmy
7401 zł

Eskarbonka

Trzeci rok z rzędu założyliśmy własną eSkarbonkę napędzaną przez MasterCard. Dorzucali się do niej zarówno nasi klienci, jak i pracownicy.
Wspomniane wyżej 7 401 zł, złożone ze złotówek za każde zamówienie na TIM.pl, również ostatecznie trafiło do eSkarbonki.Dzięki temu zgromadziliśmy w niej
prawie 15 000 zł!

32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

W tym roku Orkiestra po raz kolejny gra dla małych i dużych.

Celem tegorocznej edycji zbiórki są „Płuca po pandemii”, a jej motto to: „Tu wszystko gra OK!”.

Podczas 32. Finału WOŚP zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc, zarówno na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci, jak i dla dorosłych.

Ze wstępnych szacunków wynika, że w tym roku po raz kolejny pobito rekord zebranych środków. To wszystko dzięki tak wspaniałym ludziom jak Wy, nasi klienci i pracownicy, którzy wspieracie słuszne idee. Dziękujemy, że dołączyliście do nas w tym roku!

Jednopixelowy obrazek