Znaleziono 87 produktów w kategorii

Osprzęt i akcesoria do pomp ciepła

z

4

CALEFFI108601
Twoja cena:
TOSHIBAHWT-300
Twoja cena:
Twoja cena:
TOSHIBAHWT-200
Twoja cena:
ELTERMELTSTRZELEC3/230
Twoja cena:
OTTONEOT080102
Twoja cena:
OTTONEOT080103
Twoja cena:
SOLIMPEKSBUF100SOLI
Twoja cena:
LGPRSTAT5K10
Twoja cena:
LGHA063ME1T
Twoja cena:
Twoja cena:
Twoja cena:
BIMS PLUSTRINNITY BW 50
Twoja cena:
TOSHIBABBSSD-00300HFC
Twoja cena:
SOLIMPEKSBUF300SOLI
Twoja cena:
IMMERGAS6053072
Twoja cena:
Twoja cena:
Twoja cena:
Twoja cena:
ELTERM244008
Twoja cena:
OTTONEOT090205
Twoja cena:
OTTONEOT071032
Twoja cena:
Twoja cena:
AFRISO1684400
Twoja cena:

Osprzęt i akcesoria do pomp ciepła

Zakup samej pompy ciepła, niezależnie od tego, jakiego rodzaju urządzenie wybierzesz, nie wystarczy, by pozyskiwać energię cieplną z otoczenia. Oprócz tego potrzebujesz jeszcze szeregu akcesoriów i elementów, które zapewnią stabilny montaż i pozwolą korzystać ze wszystkich funkcji pompy. Poszczególne akcesoria do pomp ciepła, które znajdziesz na TIM.pl, umożliwią Ci dostarczanie ciepła do systemu grzewczego, podgrzewanie wody użytkowej, a nawet korzystanie z pompy ciepła jako klimatyzatora. Sprawdź naszą ofertę i wybierz to, czego potrzebujesz!

Osprzęt i akcesoria do pomp ciepła – sposób na sprawną pracę

Osprzęt i akcesoria są niezbędne, by połączyć pompę ciepła z układem hydraulicznym lub urządzeniami grzewczymi. Pozwalają także rozszerzyć funkcjonalność urządzenia – tak jest np. w przypadku zasobników do pomp ciepła, dzięki którym można podgrzewać wodę użytkową.

Na platformie TIM.pl oferujemy także akcesoria, które zapewniają bezpieczną pracę pompy ciepła. Przykładem są zawory chroniące przed zamarzaniem, dzięki którym pompa może pracować bez przeszkód nawet w bardzo niskich temperaturach.

Sprawdź, jakie rodzaje osprzętu i akcesoriów do pomp ciepła znajdziesz w poszczególnych podkategoriach.

Bufory i zasobniki do pomp ciepła

Bufor ciepła to zbiornik, który pozwoli Ci na optymalne wykorzystanie energii cieplnej do ogrzewania. Gdy pompa ciepła pracuje i intensywnie pobiera ciepło, może nagrzać wodę przeznaczoną do instalacji grzewczej do zbyt wysokiej temperatury. Bufor ciepła pozwala gromadzić nadmiar energii cieplnej i wykorzystywać ją wtedy, gdy jest potrzebna. Jest także rozwiązaniem w przypadku taktowania pompy ciepła, czyli sytuacji, gdy w wyniku przewymiarowania włącza się i wyłącza kilkanaście razy na godzinę, powodując pracę sprężarki na wysokich obrotach.

Zasobniki, które łączy się z pompami ciepła, to nic innego jak zbiorniki na ciepłą wodę użytkową. W niektórych pompach są one integralną częścią urządzenia, ale jeśli chcesz dostosować wielkość zbiornika do swoich potrzeb i możliwości, możesz kupić go jako osobny element. Zasobniki oferujemy najczęściej w zestawie z wężownicami. Na naszej platformie internetowej znajdziesz również wężownice sprzedawane jako osobne produkty.

Sterowniki i automatyka

Wśród akcesoriów do sterowania dostępnych na TIM.pl znajdziesz m.in. moduły Wi-Fi, za pomocą których ustawisz parametry pracy pompy ciepła z poziomu dowolnego urządzenia z dostępem do internetu. Oferujemy także czujniki do buforów ciepła i zasobników, dzięki którym można bezpiecznie kontrolować temperaturę wody. Sterowniki i automatyka w układzie pomp ciepłą są niezbędne do prawidłowej pracy, dlatego warto zadbać o ich wysoką jakość i niską awaryjność.

Grupy pompowe

Grupy pompowe składają się z kilku elementów, z których najważniejszym jest pompa obiegowa. Takie urządzenia sprawdzą się przede wszystkim wówczas, gdy korzystasz z większej liczby systemów grzewczych (np. ogrzewania podłogowego i grzejnikowego). Dzięki grupie pompowej możliwe jest dostosowanie temperatury czynnika grzewczego do wymagań poszczególnych systemów.

Pozostałe akcesoria do pomp ciepła

Podczas montażu pomp ciepła możesz potrzebować także innych akcesoriów. U nas znajdziesz m.in. zawory zabezpieczające przed zamarzaniem, zawory rozdzielające, strefowe, separatory zanieczyszczeń czy grzałki wspomagające. Akcesoria do pomp ciepła możesz wykorzystywać jako części zamienne lub jako elementy podnoszące jakość pracy pompy ciepła.

Oszczędzamy czas i dostarczamy niezbędne akcesoria od ręki

Jeśli zajmujesz się profesjonalnym montażem pomp ciepła, na pewno wiesz, że z racji dużego zainteresowania tego typu urządzeniami czas oczekiwania na produkty u niektórych dostawców się wydłuża. U nas dbamy o to, by klienci nie musieli czekać.

Jako jeden z czołowych dostawców produktów dla profesjonalistów oferujemy osprzęt i akcesoria do pomp ciepła dostępne nawet w 24 godziny. Na życzenie klienta możemy także zamówić mniej popularne produkty. Zamów już teraz i zapewnij pompie ciepła najlepsze warunki do pracy!

Jednopixelowy obrazek