Porównywarka

Zgłoś uwagi

Sklep TIM jest stale rozwijany, aby sprostać stale rosnącym potrzebom naszych klientów. Jeżeli pojawił się jakiś błąd na stronie, chciałbyś aby pojawiła się nowa funkcjonalność lub funkcja na stronie nie działa, tak jakbyś tego oczekiwał – prześlij nam informację.

Rodzaj zgłoszenia

Informacja kontaktowa (Abyśmy mogli poinformować o stanie zgłoszenia lub doprecyzować problem.)

Opis błędu / informacja do zgłoszenia:

.
.
.

Promocja skierowana wyłącznie dla Klientów ze statusem BIZNES

Promocja rozpoczyna się 22.10.2018r. i będzie trwała do odwołania, lub do wyczerpania nagród. Promocja dotyczy asortymentu marki EATON. Wystarczy, że zamówisz produkty marki EATON według progów kwotowych podanych pozniżej a otrzymasz jedną z trzech nagród za 1zł netto:
1. Kamera sportowa MIO MiVue M560 442N52200007 za 1zł netto kupując produkty EATON na kwotę pomiędzy 5.000 - 15.000 zł netto.
2. Rower z aluminiową ramą Brennabor Cruzzero za 1zł netto kupując produkty EATON na kwotę pomiędzy 15.000 - 25.000 zł netto.
3. Zegarek sportowy z GPS GARMIN Fenix 3 HR Srebrny za 1zł netto kupując produkty EATON na kwotę powyżej 25.000 zł netto.

Jeśli nasza akcja nie przypadnie Ci do gustu, zawsze możesz z niej zrezygnować nie ponosząc żadnych konsekwencji. Wystarczy wykonać akcję „Usuń” widoczną w pierwszym etapie zakupów w koszyku. Promocja łączy się z innymi promocjami.