Osuszacz powietrza Climative DH-20S UV Silent
 • Indeks producenta:DH-20S
 • Indeks TIM:0001-00014-28540
 • Ocena:
  5/5(1 opinia)
Twoja cena:
szt.


Opis produktu


Wbudowane Wi-Fi - steruj telefonem!

Wygoda jak nigdzie indziej! Dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi w osuszaczu, możesz komfortowo sterować jego pracą. Wystarczy do tego telefon i aplikacja mobilna. Najważniejszy jest jednak fakt, że nie musisz nawet przebywać w domu, aby ustawić wilgotność czy wyłączyć urządzenie. Zmian możesz dokonywać w drodze do domu, w pracy i w każdym innym miejscu gdzie masz dostęp do internetu. Po prostu włącz aplikację i steruj osuszaczem.

Zaprogramuj pracę

Za pomocą programatora możesz ustawić dowolne polecenia, np. wyłączyć osuszacz o konkretnej godzinie czy zmniejszyć wilgotność w wybranym przez siebie momencie.

Zmiany widoczne w aplikacji

Osuszacz odbiera sygnały z aplikacji i przesyła komunikaty. Na bieżąco masz pełne informacje o wprowadzonych zmianach i aktualnych parametrach pracy urządzenia. Jest to najwygodniejszy sposób kontrolowania pracy osuszacza obecnie dostępny na rynku.

Opis produktu

Osuszacz powietrza Climative DH-20S UV Silent posiada trwałą, a jednocześnie elegancką obudowę. Dotykowe przyciski na obudowie ułatwiają sterowanie. O aktualnym poziomie wilgotności informuje kolorowe podświetlenie na panelu przednim.

Osuszacz świetnie nadaje się do mieszkań, biur czy lokali usługowych o powierzchni maksymalnej do 40 m². Climative DH-20S UV Silent pozwala uporać się z problemem zaparowanych okien. Wbudowana funkcja suszenia prania umożliwia skrócenie czasu schnięcia ubrań, a także uniknięcie przykrego zapachu.

Climative DH-20S UV Silent posiada szczególne właściwości, które podnoszą jego wartość. Jednym z nich jest lampa UV, która umożliwia oczyszczanie powietrza.

Osuszacz posiada duży zbiornik o pojemności 6,5 L. Wodę można również odprowadzać do zewnętrznego zbiornika (wężyk do podłączenia w zestawie).

Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość włączenia trybu nocnego, który obniża poziom głośności. Pracę osuszacza można również wygodnie zaprogramować korzystając z timera.

Spory atut to także wyjątkowo cicha praca osuszacza - nawet na najwyższych obrotach wentylatora. Cicha praca została osiągnięta poprzez zastosowanie nowoczesnej sprężarki na nowy ekologiczny czynnik chłodniczy R290. W porównaniu do klasycznych rozwiązań, sprężarka jest zdecydowanie mniejsza, a skok tłoka jest zmniejszony o połowę. Dodatkowo, czynnik chłodniczy R290 w porównaniu do starszego typu czynników R410A lub R134a jest bardziej wydajny i jest go fizycznie około połowy mniej w układzie chłodniczym. To wszystko powoduje bardzo cichą i stabilną pracę urządzenia, a także zmniejszony pobór prądu.

Lampa UV - oczyszczanie powietrza

Osuszacz jest wyposażony w lampę UV o wysokiej mocy. Pozwala to skutecznie niszczyć bakterie i inne drobnoustroje, co wspomaga proces osuszania i oczyszczania powietrza.

Najważniejsze zalety osuszacza Climative DH-20S UV Silent:

 1. Polska marka Climative - lider w produkcji nowoczesnych osuszaczy SMART
 2. Wbudowane Wi-Fi - sterowanie aplikacją w telefonie z dowolnego miejsca na świecie
 3. Lampa UV eliminująca bakterie i oczyszczająca powietrze
 4. Kółka jezdne do przemieszczania urządzenia
 5. Możliwość stałego odprowadzania wody - rurka w zestawie
 6. Wyjątkowo cicha praca (możliwość regulacji prędkości wentylatora)
 7. Solidna i zwarta konstrukcja oraz komfortowe uchwyty
 8. Wyświetlacz LCD i panel sterowania (dotykowe przyciski Soft Touch)

Kolorowe wskaźniki poziomu wilgotności

Osuszacz powietrza Climative DH-20S UV Silent informuje o aktualnym poziomie wilgotności. Wskazują to 3 kolory podświetlenia:

 1. Czerwony: powyżej 70% wilgotności
 2. Zielony: od 50 do 70% wilgotności
 3. Niebieski: poniżej 50% wilgotności

Duży zbiornik na wodę

Osuszacz powietrza Climative DH-20S UV Silent jest wyposażony w duży zbiornik na wodę o pojemności 6,5L. Pozwala to na komfortowe użytkowanie osuszacza bez konieczności częstego opróżniania zbiornika. Eliminuje to również ryzyko niechcianego zaprzestania pracy z powodu zapełnienia zbiornika.

O zapełnieniu zbiornika informuje sygnał dźwiękowy, a na przednim panelu obudowy symbol koła podświetla się na czerwono.

Zbiornik jest wyjmowany z tylnej części urządzenia. Jego zdejmowanie i ponowne umieszczanie jest bardzo proste.

Możliwość stałego odprowadzania wody

W przypadku konieczności osuszania pomieszczenia przez wiele godzin, doskonale sprawdza się możliwość stałego odprowadzania wody.

Osuszacz powietrza Climative DH-20S UV Silent świetnie sprawdzi się do ciągłej pracy.

Na zdjęciu oznaczone jest miejsce, w którym należy zamontować rurkę. Wodę można odprowadzać do wiaderka lub innego większego zbiornika.

Rurka do stałego odprowadzania wody znajduje się w komplecie wraz z osuszaczem.

Dane techniczne:

 • Wydajność osuszania [l/24h]: 20
 • Przepływ powietrza [m³/h]: 195
 • Pojemność zbiornika [l]: 6,5
 • Poziom hałasu maksymalny [dB(A)]: 48
 • Zakres regulacji wilgotności [%]: 30 - 80
 • Pobór mocy [kW]: 0,42
 • Zasilanie [V]: 230
 • Czynnik chłodniczy: R290
 • Waga [kg]: 14,5
 • Długość [cm]: 34
 • Głębokość [cm]: 33
 • Wysokość [cm]: 56
 • Sterowanie Wi-Fi: TAK
 • Funkcja suszenia prania: TAK
 • lampa UV: tak

Climative DH-20S UV Silent - solidne opakowanie

Osuszacz jest w 100% przygotowany do wysyłki kurierskiej. W tym celu zastosowano zabezpieczenie: dodatkowe warstwy styropianu, wzmocnione narożniki oraz solidny karton chroniący przed uszkodzeniem.

Dane produktowe


Dane techniczne

Kolor
Biały
Ciężar [kg]
14
Głębokość [mm]
330
Odpowiedni do powierzchni do [m2]
40
Moc [W]
420
Szerokość [mm]
340
Wysokość [mm]
560
Pojemność zbiornika na wodę [l]
6,5

Dane logistyczne

Ean
5908275914495
Typ przesyłki - dla 1 jednostki sprzedażowej
Paczka


Opinie