Znaleziono 1 produktów w kategorii

Kurtyny świetlne - Dekoracje świąteczne

z

1

Dane techniczne

Twoja cena:

IlośćRabatCena brutto

Kurtyny świetlne

Kurtyny świetlne to niezwykle efektowna ozdoba świąteczna do naszych wnętrz oraz elewacji. Tworzą magiczną dekorację, pięknie komponująca się z śnieżnym krajobrazem. Są dodatkowym źródłem światła w ciemne, zimowe wieczory.

Wpływ na popularność tej dekoracji mają diody LED, które nie pobierają dużej ilości energii elektrycznej i bez problemu radzą sobie w wymagających warunkach zewnętrznych. Mogą emitować światło wielokolorowe lub mono – cieplejsze lub chłodniejsze. Najczęściej są dostępne w kompletach od 100 do 200 lampek.

Kurtyna świetlna na okno

Dużą popularnością cieszą się kurtyny świetlne montowane na oknach. Tworzą przepiękne zasłony świetlne, doskonale prezentujące się zarówno wewnątrz pomieszczenia jak i patrząc z zewnętrz. Budują świąteczny klimat, oświetlając salon czy sypialnie. Szeroki wybór kształtów i kolorów pozwala wybrać taką kurtynę, która będzie współgrać z stylem naszego mieszkania czy domu.

Kurtyna świetlna na zewnętrz

Zewnętrzne kurtyny świetlne to piękna ozdoba elewacji, płotu czy przydomowych drzew. Wszystkie kurtyny dostępne w naszej ofercie są odporne na trudne warunki atmosferyczny i spełniają wymagane normy (m.in. marki Bulinex).

Filtry

Cena

od
do
Producent

Dostępność

Czy produkt jest w wyprzedaży

Nowość