Porównywarka

Zgłoś uwagi

Sklep TIM jest stale rozwijany, aby sprostać stale rosnącym potrzebom naszych klientów. Jeżeli pojawił się jakiś błąd na stronie, chciałbyś aby pojawiła się nowa funkcjonalność lub funkcja na stronie nie działa, tak jakbyś tego oczekiwał – prześlij nam informację.

Rodzaj zgłoszenia

Informacja kontaktowa (Abyśmy mogli poinformować o stanie zgłoszenia lub doprecyzować problem.)

Opis błędu / informacja do zgłoszenia:

Opis działalności

TIM SA jest największym dystrybutorem materiałów elektrotechnicznych w Polsce, laureatem prestiżowych nagród i wyróżnień.

Firmę stworzyło trzech młodych ludzi, który poznali się w czasie studiów na Politechnice Wrocławskiej. Jednym z nich jest prezes Zarządu TIM SA Krzysztof Folta - jeden z najdłużej urzędujących prezesów spółek publicznych w Polsce. TIM SA jest bowiem od 1998 r. notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

TIM posiada unikalne, ponad 30-letnie doświadczenie w branży, które łączy z nowoczesnymi technologiami e-commerce. Klienci mają do wyboru: zakupy online przez stronę internetową TIM.pl i aplikację mobilną mTIM, infolinię, a także sieć biur handlowych i mobilnych przedstawicieli handlowych. Firma jako pierwszy w Polsce dystrybutor artykułów elektrotechnicznych udostępniła swoją ofertę przez internet zarówno dla klienta biznesowego, jak i indywidualnego, bez konieczności wcześniejszego rejestrowania się czy logowania.

TIM

TIM umacnia się na pozycji lidera branży dzięki wyjątkowemu połączeniu atrakcyjnych cen i najszerszej w Polsce oferty artykułów elektrotechnicznych dostępnych „od ręki”. Towar dostarczają renomowani producenci z Polski i zagranicy.

Centrala TIM SA znajduje się we Wrocławiu. Grupę Kapitałową TIM tworzą również:  Rotopino.pl S.A. (notowana na New Connect) i 3LP SA. Druga z tych spółek – w 100% należąca do TIM SA – jest operatorem nowoczesnego centrum logistycznego w podwrocławskich Siechnicach. Realizuje ono dostawy zamówień złożonych na TIM.pl bezpośrednio do klienta lub pod wskazany przez niego adres.