Porównywarka

Zgłoś uwagi

Sklep TIM jest stale rozwijany, aby sprostać stale rosnącym potrzebom naszych klientów. Jeżeli pojawił się jakiś błąd na stronie, chciałbyś aby pojawiła się nowa funkcjonalność lub funkcja na stronie nie działa, tak jakbyś tego oczekiwał – prześlij nam informację.

Rodzaj zgłoszenia

Informacja kontaktowa (Abyśmy mogli poinformować o stanie zgłoszenia lub doprecyzować problem.)

Opis błędu / informacja do zgłoszenia:

Centrum logistyczne

30 000 metrów kwadratowych powierzchni, 110 000 m3 kubatury - tak w liczbach prezentuje się Centrum Logistyczne TIM SA w Siechnicach, które rozpoczęło działalność na początku 2009 r., zastępując dotychczasowe centra w Toruniu i Wrocławiu. To dzięki niemu TIM SA szybko i sprawnie dostarcza towar do sieci hurtowni elektrycznych w całej Polsce lub bezpośrednio do Klientów.

TIM

Na 30 000 m2 składa się 10.000 m2 krytej powierzchni magazynowej i 20 000 m2 magazynu kabli. 18 hektarów terenu, na którym powstało Centrum Logistyczne, pozwoli w razie potrzeby na powiększenie każdej jego części nawet do 40 000 m2.

Z uwagi na duży udział kabli i przewodów wśród sprzedawanego przez TIM SA asortymentu, na uwagę zasługuje magazyn na bębny o średnicy do 1,2 m o pojemności 1200 miejsc paletowych. Jego najważniejszym elementem jest automatyczna układnica, która bez dodatkowego angażowania jakichkolwiek pracowników dostarcza bęben z kablem czy przewodem bezpośrednio do również maksymalnie zautomatyzowanego punktu cięcia i przewijania.

W Centrum Logistycznym znajduje się osiem doków rozładunkowo-załadunkowych, umożliwiających szybkie rozładowanie towaru od dostawców, jak i sprawne wyekspediowanie produktów do oddziałów handlowych czy bezpośrednio do Klienta.

Zaawansowanie technologiczne Centrum Logistycznego umożliwia świadczenie wielu dodatkowych usług dla Klientów, zgodnie z zasadami:

towar tak, jak chcesz

  • docinanie kabli i przewodów zgodnie z oczekiwaniami nabywcy
  • kompletacja zamówień - wysyłka całości zamówienia po skompletowaniu wszystkich jego składowych

towar tam, gdzie chcesz

  • wysyłki bezpośrednie do siedziby Klienta lub na wskazaną przezeń lokalizację
  • transport towarów wielkogabarytowych z użyciem specjalistycznego sprzętu, w tym dźwigu HDS

towar kiedy chcesz

  • dostawa zamówienia w terminie wskazanym przez klienta, nawet jeśli zamówienie zostało skompletowane szybciej