Jak zdobyć gotówkę na dokończenie zakupów? Szkorzystaj z naszej pomocy

Uwolnij swój kredyt kupiecki w TIM
Za pomocą finansowania PragmaGO możesz zapłacić za faktury z odroczoną płatnością nawet w 12 ratach. Na etapie procesowania nie są wymagane papierowe wnioski i dokumenty. Decyzja i realizacja już do 2h. Zaoszczędzony czas możeszprzeznaczyć na rozwój swojego biznesu. Dzięki korzystnym ratom uwolnisz swój limit kupiecki w TIM.
Wybierasz faktury do zapłaty w zakładce „Dokumenty”
Zostajesz przekierowany na stronę internetową PRAGMA FAKTORING S.A. i wypełniasz wniosek online
Akceptujesz przez SMS warunki zaoferowane przez PRAGMA FAKTORING S.A.
Regulujesz w ratach płatność na rzecz PRAGMA FAKTORING S.A.
Limity do 250 tys. zł Finansowanie faktur z odroczoną płatnością za zakupy w TIM może być dla Ciebie świetną okazją do uwolnienia kredytu kupieckiego.
Decyzja i realizacja do 2h Podczas pierwszej transakcji PRAGMA FAKTORING S.A. szybko zweryfikuje Twoją tożsamość i poprosi o wykonanie jednego przelewu weryfikacyjnego o wartości 1 zł.
Autoryzacja SMS Na etapie procesowania nie są wymagane żadne papierowe wnioski i skomplikowane dokumenty. PRAGMA FAKTORING S.A. przedstawia Ci warunki, które możesz zaakceptować kodem SMS.
Dostęp online 24/7 PRAGMA FAKTORING S.A. informuje, jaki będzie całkowity koszt. Korzystanie z konta na platformie PragmaGO jest całkowicie bezpłatne.
Proste raty Następnie następuje płatność za Twoje zakupy w TIM.PL, a Ty spłacasz swoje zobowiązanie na rzecz PRAGMA FAKTORING S.A. we wcześniej ustalonych ratach.

Przejdź do zakładki Dokumenty w Moim koncie i wybierz faktury, które chcesz opłacić.
W rozwijanym menu wybierz „PragmaGO” i przejdź do formularza.

Jednopixelowy obrazek