Grzejnik elektryczny Warmtec EWE+ 1500W WiFi

Twoja cena:

Opis produktu

Charakterystyka Warmtec EWE+ 1500 WiFi

Grzejnik elektryczny Warmtec EWE+ 1500 WiFi bardzo szybko się nagrzewa i umożliwia elektroniczną regulację temperatury. Zastosowano w nim niskotemperaturową grzałkę z radiatorem grzewczym. Urządzenie możesz idealnie dopasować do swojego pomieszczenia - możliwe jest ustawienie pracy w 4 blokach czasowych.

Grzejnik konwektorowy Warmtec EWE+ 1500 WiFi można zamontować na ścianie. W komplecie wraz z grzejnikiem dołączone są wszystkie potrzebne akcesoria montażowe. W zestawie znajdują się także nóżki z kółkami.

Wygodny sterownik i programator tygodniowy

Dużym udogodnieniem w korzystaniu z grzejnika jest możliwość zaprogramowania czterech bloków czasowych, w których będzie ogrzewało nasze pomieszczenie. Sterownik umożliwia wygodne ustawienie wybranej funkcji.

Grzejnik EWE+ posiada baterie na płytce, dzięki której po ewentualnym zaniku zasilania, grzejnik wznowi pracę z poprzednio wybranymi ustawieniami trybu pracy oraz bez konieczności ponownego wprowadzania daty i godziny.

Wszystkie urządzenia marki WARMTEC objęte są gwarancją typu door-to-door. Oznacza to, że w przypadku usterki urządzenia (w okresie gwarancyjnym) wystarczy wysłać do nas zgłoszenie i zdemontować urządzenie. Uszkodzony produkt odbierzemy firmą kurierską na nasz koszt i przetransportujemy do naszego serwisu, gdzie zostanie wykonana profesjonalna naprawa.

Sterowanie przez Wi-Fi z możliwością zaprogramowania pracy grzejnika

Oprócz podstawowego sterowania za pomocą panelu, grzejnik może być obsługiwany za pomocą sieci Wi-Fi. Wystarczy, że na swoim telefonie lub tablecie zainstalujesz aplikację Tuya Smart. Za pomocą aplikacji będziesz mógł sterować urządzeniem z dowolnego miejsca z dostępem do internetu. UWAGA! Urządzenie działa tylko w paśmie 2,4 GHz. Pasmo to obsługiwane jest przez wszystkie popularne routery.

Aplikacja TuyaSmart pozwala na ustawienie pracy grzejnika w zakresie:

  • zmiany temperatury ogrzewania pomieszczenia
  • odczytanie temperatury w pomieszczeniu
  • wybór trybu manualnego i programowalnego
  • wybór programu pracy grzejnika
  • aktywację i zmianę ustawień timera
  • wygaszanie podświetlania wyświetlacza LCD,
  • włączenie i wyłączenie grzejnika

Dane produktowe

Dane logistyczne

Typ przesyłki - dla 1 jednostki sprzedażowej
Paczka

Opinie