Sprzedawaj i zarabiaj na TIM.pl - dropshipping (api) i marketplace Sprzedawaj i zarabiaj na TIM.pl - dropshipping (api) i marketplace Sprzedawaj i zarabiaj na TIM.pl - dropshipping (api) i marketplace

Którą formę współpracy wybierasz?

Marketplace

Udostępnij nam swój asortyment i sprzedawaj własne produkty za pośrednictwem sklepu internetowego TIM.pl.

Użytkownicy odwiedzający naszą stronę będą mogli zakupić na niej również Twoje produkty - nasi klienci staną się potencjalnymi Twoimi klientami!

Co zyskasz?

 1. Nowy kanał sprzedaży online

  Dotrzesz do dużej liczby potencjalnych klientów i poszerzysz swoją działalność.

 2. Oszczędność czasu

  Nie będziesz musiał przejmować się docieraniem do nowych klientów czy obsługą różnych płatności.

 3. Wsparcie doświadczonego partnera

  Działamy już od ponad 30 lat i jesteśmy liderem branży elektronicznej.

Sprawdz jak to działa

Przetestowali i polecają

Krzysztof Wesołowski - hurtownia teleinformatyczna Ceto Krzysztof Wesołowski

hurtowania teleinformatyczna CETO

Ceto

Współpracę z firmą TIM rozpoczęliśmy na długo przed pojawieniem się platformy internetowej, ale dopiero po uruchomieniu tej usługi nasza współpraca weszła na inny, nieporównywalnie wyższy poziom.

Pojawienie się w naszej ofercie ciekawych produktów, które są przez nas sprowadzane bezpośrednio od producenta, umożliwiło rozszerzenie naszej współpracy i oferowanie tych produktów na platformie firmy TIM.

Z punktu widzenia naszej firmy jest to doskonała forma współpracy, która umożliwia nam dotarcie do bardzo szerokiej grupy odbiorców niedostępnej, w tym zakresie, z poziomu lokalnej firmy.

Dropshipping

Zintegruj się z TIM.pl i sprzedawaj nasze produkty w swoim sklepie internetowym.

Dzięki podłączeniu się do naszej platformy możesz pobrać na swój sklep wybrany przez Ciebie asortyment ze sklepu TIM.pl - Twoja oferta poszerzy się o nawet tysiące nowych produktów!

Co zyskasz?

 1. Poszerzenie własnej oferty

  Dzięki integracji z naszym sklepem będziesz mieć dostęp do nawet 65 000 produktów.

 2. Oszczędność czasu

  Nie będziesz musiał przejmować się wysyłką towarów do klienta czy aktualizacją stanów magazynowych.

 3. Wygodny dostęp do informacji

  Zapewnimy Ci wszystkie dane techniczne oraz zdjęcia naszych produktów.

Sprawdz jak to działa

Przetestowali i polecają

Elcor sp. z o.o. Rekomendacja od firmy:

Elcor sp. z o.o.

Ceto

Dzięki usłudze API, mogę aktualizować stany magazynowe nawet klika razy na dobę, ograniczyłem przez to ilość zamówień na towar, który nie jest dostępny w hurtowni, dzięki pobraniu bazy produktowej uzupełniłem sklep o nowy asortyment co przełożyło się na dodatkowy ruch na moim sklepie.

Prowadząc sklep internetowy wiem że aktualna oferta oraz cena są kluczowe w tym biznesie. Zwiększyłem również udział paczek wysyłanych bezpośrednio z magazynu TIM do swoich klientów, zlecenia składane do 15 są realizowane jeszcze tego samego dnia co podniosło jakość moich usług oraz przełożyło się za zwiększenie zadowolenia wśród klientów.

Zmiana wzoru dokumentu WZ na moje dane jako sprzedawca pozwoliła mi zmianę logistyki oszczędzając przy tym czas oraz pieniądze na przepakowywanie zamówień.

Komentarz eksperta TIM:

e-Commerce polska awards 2020 Best in e-commerce B2B

"Best in e-commerce B2B"

“Nie przesadzę, mówiąc, że to TIM wprowadził sektor elektrotechniczny w świat e-commerce. (...) Rozwój działalności w obszarze e-commerce determinuje powstawanie nowych modeli sprzedażowych, także w zakresie asortymentu budowlanego. TIM SA proponuje w tym zakresie dwa rozwiązania – integrację zewnętrznych podmiotów ze sklepem TIM.pl oraz sprzedaż dropshippingową. Otrzymaliśmy za nie właśnie nagrodę „Best in e-commerce B2B” w konkursie e-Commerce Polska awards 2020, organizowanym przez Izbę Gospodarki Elektronicznej.”

Łukasz Napiórkowski
Łukasz Napiórkowski

zastępca dyrektora sprzedaży TIM SA