Zapomniałem hasła Posiadam zarejestrowane konto

Biuro Obsługi Klienta

801 500 700

(71) 73 28 600

pn-pt: 8:00-16:00

Biura handlowe

Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gdynia Głogów Inowrocław Kalisz Katowice – agent sprzedaży Katowice – Biuro Handlowe Kłodzko Konin Leszno Lublin Łódź Nysa Opole Poznań Radom Siedziba - biuro Zarządu Szczecin Toruń Tychy Wałbrzych Warszawa Włocławek Wrocław Zielona Góra

Co zyskujesz robiąc zakupy w TIM S.A. Online?

Najedź na ikonkę by poznać szczegóły

 • Dostawa
  Dostawa

  Jeśli złożysz zamówienie do godz. 15.00 (w dni robocze), najpewniej już następnego dnia roboczego odwiedzi Cię kurier.

 • Ceny
  Ceny

  Kupujesz więcej – płacisz mniej. Im więcej danego towaru zamówisz, tym niższą jednostkową cenę Ci zaproponujemy.

 • Pomoc
  Pomoc

  Masz pytania, chcesz zrealizować niestandardowe zamówienie? Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta. Zadzwoń od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00: 801 500 700 lub 71 73 28 600 lub wyślij maila: sklep@tim.pl.

 • Płatności
  Płatności

  Sam wybierasz, jak zapłacisz za zakupy na tim.pl: gotówką kurierowi, przelewem online, kartą online lub tradycyjnym przelewem na konto. Dla naszych Stałych Klientów udostępniamy również płatność kredytem kupieckim

 • Produkty
  Produkty

  Oferujemy kilkanaście tysięcy artykułów elektrotechnicznych – wszystkie są dostępne od ręki, w naszym magazynie. Na tim.pl masz pewność, że wszystko, co widzisz, kupisz natychmiast, bez czekania.

 • Zaufanie
  Zaufanie

  Jesteśmy jedną z największych sieci sprzedaży artykułów elektrotechnicznych w Polsce, mamy ponad 25 lat doświadczenia, a w blisko 30 miastach Polski znajdziesz nasze biura handlowe. Działamy wirtualnie i realnie!

 • 24/7
  24/7

  Oferta tim.pl dostępna jest przez okrągły rok. Zamówienia możesz składać o dowolnej porze dnia i nocy, także w dni wolne od pracy.

Porównywarka

Zgłoś uwagi

Sklep TIM jest stale rozwijany, aby sprostać stale rosnącym potrzebom naszych klientów. Jeżeli pojawił się jakiś błąd na stronie, chciałbyś aby pojawiła się nowa funkcjonalność lub funkcja na stronie nie działa, tak jak byś tego oczekiwał – prześlij nam informację.

Rodzaj zgłoszenia

Informacja kontaktowa (Abyśmy mogli poinformować o stanie zgłoszenia lub doprecyzować problem.)

Opis błędu / informacja do zgłoszenia: