Znaleziono 52 produktów w kategorii

Żarówki standardowe

z

3

HELIOSWST-2660
Twoja cena:
HELIOSSYG-2081
Twoja cena:
HELIOSWST-2662
Twoja cena:
HELIOSWST-2659
Twoja cena:
HELIOSWST-0351
Twoja cena:
HELIOSWST-2658
Twoja cena:
HELIOSWST-2663
Twoja cena:
HELIOSWST-2631
Twoja cena:
TELFORCEONE 3RTV0100005
Twoja cena:
PRESCOT SP Z O.O.4050300024400
Twoja cena:
Twoja cena:
PRESCOT SP Z O.O.4050300024417
Twoja cena:
TELFORCEONE 3RTV0100002
Twoja cena:
TELFORCEONE 3RTV0100012
Twoja cena:
PRESCOT SP Z O.O.4052899415416
Twoja cena:
Twoja cena:
Twoja cena:
WERMA955.890.55
Twoja cena:
HELIOSWST-2623
Twoja cena:
TELFORCEONE 3RTV0100010
Twoja cena:
Twoja cena:
Twoja cena:
Twoja cena:
Twoja cena:

Żarówki standardowe

Żarówki, czyli tradycyjne lampy żarowe, nie zostały całkowicie wyparte przez nowoczesne świetlówki LED. Te niedrogie, doskonałe źródła światła możesz nadal montować w oświetleniu domowym czy samochodowym. W tej kategorii znajdziesz żarówki standardowe z najpopularniejszym rodzajem gwintów – E27, a także żarówki specjalistyczne, np. samochodowe czy sygnalizacyjne. Tradycyjne żarówki z TIM-u wykorzystasz zarówno w domu, jak i w warunkach przemysłowych. Sprawdź naszą ofertę!

Żarówki standardowe – niezawodne źródło światła w atrakcyjnej cenie

Żarówki tradycyjne to najstarszy znany rodzaj źródła światła elektrycznego. Wykorzystywano je już w XIX wieku, ale obecnie również mają wiele zastosowań. Tradycyjne źródła światła pobierają więcej energii elektrycznej i mają krótszą żywotność niż nowoczesne świetlówki LED, ale ich dużym atutem jest niska cena – za standardowe produkty zapłacisz tylko nieco powyżej 2 złotych. Jeśli wybierzesz żarówkę renomowanej firmy (a właśnie takie oferujemy), wydatek będziesz ponosić tylko raz na kilka lat.

Tradycyjne lampy żarowe wykorzystują do świecenia druciki z wolframu lub innego materiału o wysokiej temperaturze topnienia. Po rozgrzaniu wydzielają przede wszystkim ciepło, ale również światło.

Charakterystyczna dla żarówek tradycyjnych jest żółtawa, przyjemna dla oczu barwa światła. To właśnie m.in. z tego powodu wiele osób woli je od nowoczesnych produktów LED. Żarówki emitujące światło o ciepłej barwie możesz wykorzystać w pomieszczeniach, w których przebywa się przez długi czas – takie światło nie męczy oczu.

Czym różnią się od siebie poszczególne modele żarówek tradycyjnych z TIM-u?

Dlaczego warto postawić na żarówki wysokiej jakości? Dzięki takim produktom nie tylko skutecznie oświetlisz pomieszczenia, lecz także zapewnisz sobie bezpieczeństwo i ochronę przed zwarciami.

To, czy wybrana przez Ciebie żarówka tradycyjna będzie odpowiadała Twoim oczekiwaniom, zależy przede wszystkim od:

  • mocy – ta określana jest w watach (W), wartość pokazuje, jak silne światło będzie dawać żarówka;
  • wartość strumienia świetlnego – podawana w lumenach, określa jasność żarówki;
  • rodzaj gwintu – w naszej ofercie żarówek standardowych znajdziesz modele z najpopularniejszym rodzajem gwintu: E27, pasującym do większości lamp.

Na TIM.pl oferujemy także żarówki specjalistyczne, np. wysokotemperaturowe, przeznaczone do pracy w trudnych warunkach (np. przemysłowych, gdzie, ze względu na panujące ciepło, używanie zwykłych żarówek byłoby niebezpieczne). Innym rodzajem są żarówki sygnalizacyjne, odporne na wstrząsy i wibracje, które można z powodzeniem stosować w przemyśle czy górnictwie.

Standardowe żarówki tradycyjne są przystosowane do pracy w instalacjach wykorzystujących prąd o napięciu 230 V. Nie sprawdzą się one jednak w każdych warunkach. Potrzeba Ci żarówek do piwnicy, korytarza lub innego miejsca, gdzie napięcie w sieci wynosi tylko 24 V? Znajdziesz je na TIM.pl!

Szukasz tradycyjnych żarówek? Skorzystaj z oferty TIM-u!

Żarówki dostępne na TIM.pl to produkty firm, którym możesz zaufać: GE Lighting, Helios, Telforceone i innych. Charakteryzuje je przede wszystkim długa jak na tradycyjne żarówki żywotność – nawet 3 000 godzin świecenia. Dzięki temu oszczędzasz podwójnie – nie tylko płacisz niewiele za samą żarówkę, lecz także nie musisz jej wymieniać przez długi czas.

Wiesz już, jak szukać żarówek tradycyjnych i czym różnią się od siebie poszczególne rodzaje? Wybierz odpowiedni produkt z naszej oferty i ciesz się przyjemnym światłem!

Jednopixelowy obrazek