Zestaw dla graczy 4W1 FURY THUNDERSTREAK 2.0 /klawiatur+mysz+słuchawki+podkładka/


Twoja cena:205,37 złbrutto

Porównaj
Do schowka
Zapytaj o produkt
Drukuj

Opis produktu


PEŁNA GOTOWOŚĆ DO ZWYCIĘŻANIA

Odpowiednie przygotowanie jest kluczowe, gdy mamy w planie przystąpić do ważnej rozgrywki. Dużo łatwiej się zwycięża, gdy każdy element układanki spełnia swoją rolę i pomaga właśnie wtedy, gdy jest to najbardziej konieczne. Dlatego ważnym elementem oprócz umiejętności i strategii jest dobrze dobrany zestaw peryferii. Z myślą o graczach, którzy chcą podejść do gry odpowiednio przygotowani, stworzyliśmy zestaw 4 w 1 – Fury Thunderstreak 2.0, składający się z myszy, podkładki, klawiatury oraz słuchawek.

FUNKCJONALNA KLAWIATURA

W zestawie Thunderstreak 2.0, gracz otrzymuje funkcjonalną i trwałą klawiaturę membranową, z funkcją wielokolorowego podświetlenia, 12 klawiszami funkcyjnymi, anti-ghostingiem dla większości klawiszy oraz wydłużoną dolną część konstrukcji stanowiącą podporę pod nadgarstki. Ponadto klawiatura posiada specjalne otwory odprowadzające wodę w przypadku jej zalania. Gracz zyskuje pewność, że rozgrywka pozostanie pod jego kontrolą, nawet, gdy zrobi się naprawdę gorąco.

DŹWIĘK W JAKOŚCI STEREO

Kolejnym elementem zestawu Thunderstreak 2.0 są słuchawki z jakością dźwięku stereo. Dzięki parametrom takim jak: Dynamika głośników na poziomie 108 dB, pasmo przenoszenia 20-20000 Hz czy też impedancji 32 Ohm, gracz otrzymuje odpowiedni poziom dźwięku a bardzo czuły mikrofon na obrotowym wysięgniku sprawia, że komunikacja z sojusznikami staje się samą przyjemnością. Słuchawki Fury gwarantują też optymalną wygodę rozgrywki dzięki miękkim i dużym padom nauszników, które zostały pokryte ekoskórą oraz możliwości regulacji położenia mikrofonu.

PRECYZJA GODNA PIORUNA

Mysz Thunderstreak to gryzoń, który został wyposażony w precyzyjny sensor optyczny o rozdzielczości maksymalnej do 1600 DPI. Ponadto dzięki specjalnemu przyciskowi DPI Switch, umieszczonemu na szczycie myszy, mamy możliwość zmiany poziomu DPI w locie w trzech wariantach. Całość uzupełnia podświetlenie LED, które nadaje jej odpowiedniego charakteru.

SOLIDNA PODKŁADKA

Nawet najbardziej klasowa mysz, do odpowiedniego działania potrzebuje solidnej podkładki. Podkładki w parze z dobrą myszką potrafią znacznie poprawić naszą skuteczność i szybkość na wirtualnym polu bitwy. Podkładka w zestawie Thunderstreak 2.0 wykonana jest z wysokiej jakości materiału, który redukuje tarcie myszy o powierzchnie praz gwarantuje wysoką precyzję śledzenia ruchów myszy. Warstwa wierzchnia typu „speed” sprawia, że nasze ruchy będą szybkie i precyzyjne, a gumowa warstwa od spodu da nam pewność, że podkładka nie przesunę się w najmniej oczekiwanym momencie.
Podkładki współpracują z każdym rodzajem sensora.


SPECYFIKACJA ZESTAWU:

KLAWIATURA SŁUCHAWKI
Komunikacja z PC: Przewodowa Wtyki: 2x 3,5mm stereo mini jack
Mechanizm klawiszy: Membranowy Pasmo przenoszenia: 20-20000 Hz
Długość przewodu klawiatury: 1,8 m Dynamika głośników: 108 dB
Wymiary klawiatury: 480 x 225 x 30 mm Impedancja głośników: 32 Ohm
Liczba klawiszy: 104 Długość przewodu: 1,8 m
Liczba klawiszy multimedialnych: 12 Czułość mikrofonu: -56 dB
Wymagania Systemowe: Windows® XP/Vista/7/8/10,Linux, Android System Requirements: Windows® XP/Vista/7/8/10,Linux, Android
MYSZ PODKŁADKA
Typ sensora: Optyczny Rodzaj materiału: Tkanina/Guma
Rozdzielczość: 800-1200-1600 DPI Wymiary podkładki: 300x240x3 mm
Maksymalna akceleracja: 20G Kompatybilne typy myszek: Optyczna/Laserowa
Maksymalna szybkość śledzenia: 24 ips
Wymiary myszy: 117 x 66 x 38 mm
Długość przewodu: 1,8 m
Przyciski: 4
Wymagania Systemowe: Windows® XP/Vista/7/8/10,Linux, Android

Dane techniczne


Ean
Interfejs klawiatury
Klawiatura 19-calowa

Opinie o produkcie