Zestaw 2W1 AUDICTUS słuchawki CREATOR + głośnik BLUETOOTH ABL-1279


Twoja cena:498,35 złbrutto

Porównaj
Do schowka
Zapytaj o produkt
Drukuj

Opis produktu


W ZESTAWIE TANIEJ


Audictus to najwyższa jakość dźwięku i minimalistyczny design. Nie wybieraj między głośnikiem bluetooth a słuchawkami. Możesz mieć obie rzeczy o wiele taniej!


DYNAMO


Mały, poręczny, wodoodporny i głośny - tak w skrócie można opisać Audictus Dynamo.

Jakość dźwięku w głośniku stoi na wysokim poziomie dzięki przetwornikowi w rozmiarze 50 mm o mocy 5W. Dynamo zapewni Ci moc wrażeń płynących z muzyki.

Jest głośny, ale to nie wszystko. Produkt wyposażony jest również w możliwość odbierania połączeń, dzięki któremu możesz wygodnie przeprowadzać rozmowy, a łatwą komunikację zapewni Bluetooth oraz NFC.

Eleganckie wykończenie głośnika będzie rzucać się w oczy i podkreśli Twój styl. Bateria o pojemności 1300 mAh zapewnia do 7 godzin nieprzerwanej zabawy.


CREATOR


Lekkie, składane nauszne słuchawki o klasycznym wyglądzie oraz miękko wyściełanych nausznikach i pałąku to idealne rozwiązanie dla tych, którzy kochają słuchać muzyki przez długi czas.

Słuchawki Creator nie tylko zapewnią Ci komfort, ale także rewelacyjny dźwięk dzięki 40 mm przetwornikom o dobrych parametrach.

Pilot umieszczony na kablu pozwala na kontrolę głośności oraz szybkie odbieranie połączeń bez konieczności wyciągania urządzenia z kieszeni, gdy czekasz na ważny telefon

Dane techniczne


Regulacja głośności
Długość przewodu [m]
Model
Jakość dźwięku
Rodzaj budowy

Opinie o produkcie