Zasilacz Ładowarka Green Cell PRO 15,6V 7,05A 110W do Panasonic ToughBook CF-19 CF-29 CF-30 CF-31 CF-51 CF-52 CF-53 CF-74

Twoja cena:

Opis produktu

data-loaded=true

Wróć do pełnej mobilności z Green Cell

Ładowarka Green Cell z serii PRO sprawdzi się idealnie jeśli stare źródło zasilania zawiodło lub potrzebujesz dodatkowej ładowarki np. do biura. Zasilacz został stworzony z najwyższej jakości podzespołów, co przekłada się na trwałość i bezpieczeństwo pracy urządzenia.

data-loaded=true

Ładowarka na lata

Choć większość zasilaczy wytrzymuje zaledwie 1-2 lat, to zasilacz Green Cell zapewni ponad 3 lata bezproblemowej pracy, nawet przy bardzo intensywnym użytkowaniu. Ponadto bezpieczeństwo ładowanych urządzeń jest znacznie większe niż przy zastosowaniu standardowych zasilaczy.

data-loaded=true

Jak upewnić się, że adapter będzie pasował do Twojego laptopa?

W zależności od konfiguracji komputera producent urządzenia mógł zastosować ładowarkę o nieco innych parametrach lub typie złącza. Aby upewnić się, że zasilacz będzie w 100% kompatybilny, sprawdź następujące parametry:

  • Moc - wymaganą moc można sprawdzić na naklejce od spodu laptopa, gdzie jest oznaczona jako „Input”, np. 90 W i / lub 19 V = 4,74 A. Ta sama wartość może być oznaczona jako „Output” na oryginalnym zasilaczu. Wartość mocy podawana w watach lub prąd w amperach nowego nie może być mniejszy niż zalecany. Możemy jednak bez przeszkód korzystać z mocniejszego zasilacza - dzięki czemu zasilacz będzie mniej obciążony, a co za tym idzie, będzie się mniej nagrzewał.
  • Napięcie - może różnić się maksymalnie o ± 1V od zalecanego przez producenta.
  • Wtyczka zasilająca - producenci stosują różne wtyczki, nawet w przypadku zasilaczy tego samego modelu. Sprawdź, czy kształt i rozmiar wtyczki są prawidłowe.
data-loaded=true

Świeża moc dla laptopa

Decydując się na sprzęt o wysokiej trwałości, nie tylko zaoszczędzisz, ale także zadbasz o nasze środowisko. Twój laptop zyska nowe życie, a my zajmiemy się recyklingiem.

data-loaded=true

Dane produktowe

Dane techniczne

CN
8504403000

Dane logistyczne

Ean
5903317226543
Typ przesyłki - dla 1 jednostki sprzedażowej
Paczka

Opinie