Wyłącznik nadprądowy 1P C 10A 6kA AC S201-C10 2CDS251001R0104


Twoja cena:19,53 złbrutto

Porównaj
Do schowka
Zapytaj o produkt
Drukuj

Opis produktu


Jednym z urządzeń, jakie są dostępne w bogatej ofercie firmy ABB są wyłączniki nadprądowe. Powyższa wersja tego produktu składa się z jednego bieguna. Nie wyposażono jej w jednocześnie rozłączany biegun N. Artykuł ten szybko wykrywa zwarcia i awarie podczas pracy urządzenia zewnętrznego, do którego jest podpięty i odcina dopływ prądu z nieznaczną tylko zwłoką, o czym świadczy symbol wyzwalania C. Wyłącznik ma 2. stopień zanieczyszczenia, 3. kategorię przepięcia oraz 3. klasę oszczędzania energii. Szerokość produktu określono za pomocą jednego modułu, w jaki wyposażony został wyłącznik. Urządzenie można doposażyć na potrzeby klientów.
Wyłącznik nadprądowy, który wykonano w powyższym modelu pracuje sprawnie przy znamionowym zmiennym napięciu sterowania, którego wartość sięga 230 V. Znamionowy prąd ma w tym przypadku wartość 10 A. Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa sięga 6 kA.
Firma ABB pracuje na międzynarodowym rynku od wielu lat, poznając oczekiwania klientów i przystosowując aparaturę do ich potrzeb.

Dane techniczne


Ean
Możliwość dodatkowego wyposażenia
Stopień zanieczyszczenia
Szerokość wyrażona liczbą modułów
Klasa ograniczenia energii
Liczba biegunów
Kategoria przepięcia
Liczba biegunów (całkowita)
Prąd znamionowy [A]
Charakterystyka wyzwalania
Napięcie znamionowe [V]
Jednocześnie rozłączany biegun N

Pliki do pobrania


Opinie o produkcie