Wtyczka przenośna prosta 4P 32A 400V czerwona TWIST WPP 32/4 IP-44 922076


Twoja cena:15,03 złbrutto

Porównaj
Do schowka
Zapytaj o produkt
Drukuj

Opis produktu


Marka Elektromet jest polską marką z siedzibą w Dzierżoniowie. Firma pracuje na swoją renomę już od 1949 roku. Jednym z produktów zaprojektowanych oraz wyprodukowanych przez ten koncern jest dana tutaj wtyczka prosta typu przenośnego.
Z całą pewnością, wybierając model, warto wziąć pod uwagę jego parametry elektryczne. Wtyczka działa bowiem przy napięciu znamionowym o wartości 400V, a z kolei wartość prądu znamionowego jest równa 32 A. Ten model wyposażono w cztery bieguny. Należy również zauważyć, że rodzajem połączenia zastosowanym dla tego modelu jest zacisk śrubowy. Warto również wspomnieć, że wtyczka została wprowadzona pod kątem prostym, a z kolei kabel wprowadzono za pomocą przepustu przeciwzgięciowego. Wtyczkę wykonano z wysokiej jakości tworzywa sztucznego w czerwonym kolorze.
O jakości materiału może świadczyć fakt, że ten model opisano za pomocą raczej wysokiego stopnia ochrony IP 44. Takie oznaczenie stanowi informację o tym, że produkt jest skutecznie chroniony przed strumieniami wody, a także przed szkodliwym wnikaniem pyłów.

Dane techniczne


Ean
Liczba biegunów
Stopień ochrony (IP)
Rodzaj połączenia
Prąd znamionowy IEC [A]
Materiał
Napięcie zgodnie z EN 60309-2
Kolor identyfikacyjny
Kierunek wprowadzenia kabla
Kierunek wprowadzenia wtyczki

Pliki do pobrania


Opinie o produkcie


Opinia dodana 06.11.2017 r. przez użytkownika:

Dobra jakość wykonania i zastosowanego materiału przy zachowaniu przystępnej ceny. Wtyczka przenośna prosta 4P 32A 400V czerwona TWIST WPP 32/4 IP-44