Nowości

 • Pod czujnymi skrzydłami FireAngel. Najlepsze czujniki dymu i tlenku węgla na TIM.PL

  Nowy producent w ofercie - FireAngel dba o komfort, oddając do ich dyspozycji wysokiej jakości czujniki dymu i tlenku węgla. Troska o bezpieczeństwo klientów, wysoka jakość urządzeń i przystępna cena, to kolejne zalety, które niewątpliwie przemawiają za ich zakupem.

  więcej
 • Rozdzielnice Prisma w ofercie Sklepu TIM

  Sklep TIM posiada w swojej ofercie wszystkie serie szaf Prisma firmy Schneider: Prisma Pack, Prisma G oraz Prisma P. Są one przeznaczone do tworzenia rozdzielnic dystrybucyjnych do 3200 A w budownictwie zarówno powszechnym, jak i przemysłowym. W zależności od potrzeb można wybrać jedną z trzech dostępnych serii produktów.

  więcej
 • Jonex: Elektryzujący producent w ofercie TIM

  30 lat doświadczenia na rynku elektrotechniki. Zaufanie i popularność wśród polskich klientów oraz skuteczna ekspansja na rynki zagraniczne a do tego certyfikowane produkty elektroinstalacyjne.

  więcej
 • LEDINAIRE, czyli niezawodne oprawy oświetleniowe. Po prostu.

  Philips Farel to polski producent oświetlenia, czerpiący z dorobku światowego lidera znanego pod marką Philips. Wciąż zmieniający się rynek i rosnące potrzeby klientów zmotywowały go do rozszerzenia oferty o serię LEDINAIRE, która jest synonimem wieloletniego doświadczenia, profesjonalizmu i konkurencyjnych cen.

  więcej
 • Ruszył sezon na zalania i podtopienia – sprawdź, jak się zabezpieczyć

  Nie trudno przewidzieć, że wiosną - jak co roku - pojawią się lokalne podtopienia i zalania związane z roztopami i opadami deszczu. Wczesne lato również przyzwyczaiło nas do nagłych nawałnic i szkód, które spowodowało zalanie.

  więcej
 • Simon 54, czyli magiczne podświetlenie schodów i korytarzy

  Kontakt-Simon to ponad 90 lat tradycji i doświadczenia w produkcji nowoczesnych rozwiązań elektroinstalacyjnych. Dołączyły do nich oprawy oświetleniowe Simon 54, które świetnie sprawdzą się zarówno w dużych przestrzeniach mieszkalnych, jak i w miejscach publicznych, takich jak sale kinowe, biura czy też hotele.

  więcej
 • Szybsze i trafniejsze wyszukiwanie na TIM.PL

  Czy wiesz, jak w łatwy sposób możesz zwiększyć precyzję wyszukiwania, używając w zapytaniu słów i prostych symboli? Poznaj przydatne triki wyszukiwarki TIM, dzięki którym otrzymasz dużo dokładniejsze wyniki, zaoszczędzasz czas i dostajesz produkt, którego potrzebujesz.

  więcej
 • Inteligentne sterowanie domowym ogrzewaniem

  Komfort cieplny ma znaczenie. Nie tylko dla zdrowia i dobrego samopoczucia, ale także dla portfela. Uzyskanie odpowiedniej temperatury nie jest jednak wcale takie proste, gdy korzysta się wyłącznie z tradycyjnych sposobów sterowania ogrzewaniem, jak popularne termostaty grzejnikowe. Tymczasem na ogrzewaniu można oszczędzić, nie tylko zakręcając kaloryfery.

  więcej
 • Lovato Electric z nowymi produktami w ofercie

  Styczniki, wyłączniki silnikowe, liczniki energii - to tylko niektóre z artykułów wchodzących w skład asortymentu Lovato Electric. Firma w ostatnim czasie rozszerzyła swoją ofertę o nowe produkty: przełączniki pływakowe i softstarty.

  więcej
 • Puszki odgałęźne Enycase od firmy Hensel: najwyższa jakość w każdych warunkach

  Kurz i duża wilgotność to codzienność w pracy elektryków. Odpowiedzią na rozwiązanie tych problemów są puszki odgałęźne niemieckiej marki Hensel.

  więcej
 • Asustor: Nowy wymiar bezpieczeństwa w świecie elektroniki

  Marka Asustor wychodzi naprzeciw rosnącym oczekiwaniom klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W obecnej erze cyfrowej - przechowywanie i zabezpieczanie dużej ilości danych w formie elektronicznej stało się już koniecznością.

  więcej
 • Sylvania: Świet(l)ny producent w Sklepie TIM

  Ludzie, planeta i zysk - to motto marki Sylvania. Za tą firmą kryje się ponad stuletnie doświadczenie w zakresie produkcji oświetlenia.

  więcej
 • OBO Bettermann: Najnowsza generacja ograniczników przepięć V50

  Marka OBO Bettermann wprowadziła do sprzedaży ograniczniki przepięć najnowszej generacji. Seria V50 to dobrze znane ograniczniki klasy B+C (Typ 1+2), hybrydowe urządzenia łączące w sobie właściwości klasy B oraz klasy C. V50 Znajdują szerokie zastosowanie w instalacjach budownictwa biurowego oraz mieszkaniowego.

  więcej
 • Zamów kable przed podwyżką

  Kable drożeją! Zamów teraz w niższej cenie i odbierz w nowym roku (najpóźniej do 15.01.2017).

  więcej
 • Nowa oferta grzejników. Cieszmy się przyjemnym ciepłem w naszych domach

  Kiedy pierwsze chłodne dni mamy już za sobą, możemy uznać, że sezon grzewczy rozpoczął się na dobre. Ogrzewanie Twojego domu powinno działać bez zarzutu a grzejniki w mieszkaniu promieniować przyjemnym ciepłem.

  więcej

Serdecznie dziękujemy za przesłanie Twojej opinii.

Zapoznamy się z jej treścią i rozpatrzymy wszelkie uwagi.

Zespół Techniczny TIM S.A

Zgłoś błąd

Zauważyłeś błąd na stronie, masz uwagi?

Sklep TIM jest stale rozwijany, aby sprostać stale rosnącym potrzebom naszych klientów. Jeżeli pojawił się jakiś błąd na stronie, chciałbyś aby pojawiła się nowa funkcjonalność lub funkcja na stronie nie działa, tak jak byś tego oczekiwał – prześlij nam informację.

Rodzaj zgłoszenia
Informacja kontaktowa

Abyśmy mogli poinformować o stanie zgłoszenia lub doprecyzować problem.

Opis błędu / informacja do zgłoszenia:
Wyślij zgłoszenie błędu

Nie wypełniłeś wszystkich pól