Wideodomofon IP SAFE 1.3MP 8GB HS06M


Produkt uzupełniający - brak możliwości zwrotu.

Twoja cena:

Porównaj
Do schowka
Zapytaj o produkt
Drukuj

Opis produktu


Wideodomofon IP HS06M z kamerą 1.3MP oraz 8GB MicroSD
HS06M to kolejna edycja bramofon&oacutew Safe IP przystosowana do pracy z modułami rozszerzeń do zastosowania wielorodzinnego. Urządzenie wykonane jest ze szlifowanej stali nierdzewnej (INOX), pcv oraz aluminium.

&nbsp

Aplikacja Safe Interkom dostępna r&oacutewnież pod Windows Aplikacja na system Android dostępna w play sklep - wideodomofon safe Aplikacja safe dostępna w App Store Apple


Gł&oacutewne cechy i funkcje:

&bull Wbudowana karta MicroSD o pojemności 8GB
&bull Do pracy nie jest wymagany wideomonitor (wystarczy: laptop, tablet lub telefon)
&bull 1,3MP czujnik SONY Exmor nowej generacji
&bull Trzy wyjścia przekaźnikowe (np. furtka, brama, światło)
&bull Przystosowany do pracy w nocy, wbudowana nowej generacji dioda IR
&bull Zdalny dostęp do bramofonu w czasie rzeczywistym (darmowe aplikacje)
&bull Możliwość integracji z access point-em zewnętrznym do pracy bezprzewodowej
&bull Sterowanie bramofonem za pomocą komputera oraz urządzeń mobilnych
&bull Temperatura pracy od -40&deg? do + 50&deg?
&bull Szeroki zakres dynamiki cyfrowej (DWDR)
&bull Integracja ze zwykłym dzwonkiem drzwi
&bull Redukcja szum&oacutew 2D / 3DNR
&bull Wbudowany czytnik zbliżeniowy zarządzany przez serwis WEB (OPCJA)
&bull Rejestracja odwiedzających na ruch lub ciągła
&bull Zapis nagrań na dysk twardy lub na serwer FTP
&bull Wysyłanie zdjęć odwiedzających na e-mail
&bull Zasilanie PoE(aktywne) lub standardowe 12VDC
&bull Niewielkie wymiary (SxWxG): 93 x 168 x 2mm
&bull Można podłączyć kilku użytkownik&oacutew do jednego bramofonu
&bull Jeden użytkownik może obsługiwać kilka bramofon&oacutew
&bull Wbudowane protokoły integracyjne: SIP, MODBUS, ONVIF, WIEGAND


Bramofon HS06M pozwala na stworzenie systemu wideo-domofonowego IP w oparciu o standardową sieć lokalną bez dodatkowych urządzeń. Wszystko, co należy wykonać, to zainstalować oprogramowanie SAFE na komputerze, laptopie lub smartfonie. Nie trzeba instalować paneli wewnętrznych. Dzięki oprogramowaniu, HS06M to bardzo wygodne urządzenie kontroli dostępu ze zdalnym odbiorem w czasie rzeczywistym.

Wysokiej jakości audio-komunikacja:
Bramofon HS06M posiada wbudowany głośnik i mikrofon. Sprzężenie zwrotne między mikrofonem i głośnikiem jest znacznie zmniejszone poprzez specjalne metody redukcji echa. W rezultacie, głos jest słyszany wyraźnie i dobrze rozpoznawany.

Protok&oacuteł SIP: integracja sieci opartej na protokole IP
Wideodomofon Safe IP HS06M z obsługą SIP daje użytkownikom nowe możliwości. Dzięki powszechnemu protokołowi wideodomofon SIP może połączyć się z urządzeniami innych producent&oacutew (domofon&oacutew SIP, telefon&oacutew IP, wideotelefon&oacutew IP, monitor&oacutew SIP, program&oacutew SIP, klient&oacutew mobilnych SIP , itp.). System IP może być obsługiwany za pośrednictwem IP-PBX, lub komunikować się z innym urządzeniem SIP bezpośrednio. HS06M pozwala odebrać połączenie wideo i otworzyć drzwi (wybieranie tonowe DTMF) za pośrednictwem telefonu kom&oacuterkowego lub telefonu stacjonarnego. Zastosowanie technologii SIP STUN umożliwia podłączenie wideodomofonu przez internet bez użycia stałego adresu IP. Przez HS06M można jednocześnie połączyć dwa konta SIP i zapobiec zewnętrznym awariom.

Zwiększona funkcjonalność i ochrona przed włamaniem
Kontroler NC311P, kt&oacutery jest częścią wyposażenia HS06M umożliwia sterowanie do 3 urządzeń, takich jak: otwieranie drzwi, bram, szlaban&oacutew, włączanie/wyłączanie światła, sterowanie alarmem, etc. Tak więc, w trakcie rozmowy, można, na przykład: uruchomić dodatkowe oświetlenie, a następnie otworzyć zamek drzwi. Wideodomofon IP HS06M połączony jest z kontrolerem NC311P za pomocą szyfrowanego protokołu 1-wire. Otwieranie drzwi następuje tylko w przypadku pozytywnej weryfikacji tajnego kodu. Złodziej nie będzie w stanie zarządzać wejściem, nawet jeśli uzyska fizyczny dostęp do przewod&oacutew wideodomofonu i użyje metody Brute Force. Idealne zastosowanie dla obiekt&oacutew, kt&oacutere potrzebują ścisłej ochrony, np: laboratoria, jednostki wojskowe, więzienie.

Protok&oacuteł Modbus: Integracja z systemami ID
Wideodomofon posiada wbudowany protok&oacuteł komunikacji sieciowej Modbus, kt&oacutery jest jednym z najbardziej popularnych standard&oacutew w automatyce przemysłowej. Jest stosunkowo niedrogi, prosty oraz uniwersalny, zar&oacutewno w fazie implementacji, jak i p&oacuteźniejszej eksploatacji. Modbus staje się r&oacutewnież coraz bardziej powszechny w automatyce domowej inteligentnych budynk&oacutew, dlatego wbudowany w wideodomofon zwiększa możliwości integracyjne.


Praca w nocy:
Wbudowane nowoczesne podświetlanie IR, zapewnia znakomite funkcjonowanie bramofonu przy słabym oświetleniu lub w nocy. Dioda LED trzeciej generacji o wysokiej mocy posiada większą stabilność pracy niż zwykłe diody.

Wysoka jakość obrazu wideo:
Opr&oacutecz wysokiej rozdzielczości i czułości, moduł obrazu SONY DSP Effio-E zapewnia funkcję kompensacji tylnego światła. Technologie takie jak 2D / 3DNR (redukcja szum&oacutew) i DWDR (Digital Wide Dynamic Range) może udostępnić obraz wideo wysokiej jakości nawet w trudnych warunkach oświetleniowych.

Ekskluzywna obudowa:
Obudowa HS06M to design przeznaczony nawet dla najbardziej wymagających użytkownik&oacutew. Wideodomofon jest w wersji podtynkowej i w zestawie znajduje się puszka instalacyjna, oraz elementy kalibrujące urządzenie podczas montażu.

Odporność:
Specjalny system montażowy z zabezpieczonymi śrubami oraz patentowy uchwyt pozwalają zabezpieczyć urządzenie przed kradzieżą oraz zwiększa estetyczność montażu, od frontowej części wideodomofonu śruby są niewidoczne. Ze względu na szeroki zakres temperatur od -40 do + 50 &deg C bramofon może być zainstalowany w wewnątrz jak i na zewnątrz obiektu.

Prosta obsługa:
Bramofon można kontrolować z dowolnego komputera (lub laptopa), nie zależnie od jego położenia. Co więcej, kilka bramofon&oacutew może być sterowane z jednego komputera.

Urządzenie wielofunkcyjne:
Bramofony HS06M mogą być r&oacutewnież wykorzystane, jako standardowe kamery IP. Funkcja ta zapewnia nagrywanie sygnału wideo i audio, w spos&oacuteb ciągły lub po naciśnięciu przycisku Zadzwoń oraz na wykrywanie ruchu. Wsparcie popularnych protokoł&oacutew sieciowych powiększa obszar zastosowań HS06M.

Protok&oacuteł ONVIF:
Wideodomofon IP marki Safe wsp&oacutełpracuje z większością rejestrator&oacutew NVR oraz Hybrydowymi dostępnymi na polskim rynku.

Protok&oacuteł Modbus:
HS06M posiada wbudowany protok&oacuteł MODBUS TCP Slave, kt&oacutery poszerza możliwości integracyjne w systemach ID.

Czytnik zbliżeniowy:
HS06M posiada wbudowany czytnik zbliżeniowy, kt&oacutery umożliwia otwarcie drzwi za pomocą zbliżonego klucza RFID (np: brelok, kart, opaska).

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

 

Dane techniczne


Ean

Opinie o produkcie