Totolink T8 Router WiFi AC1200, Wave2, Dual Band, MU-MIMO, 3x RJ45 1000Mb/s

Twoja cena:
IlośćRabatCena brutto

Opis produktu


Router WiFi Totolink T8

Totolink T8 został specjalnie zaprojektowany do stworzenia inteligentnego domowego systemu Wi-Fi. Dzięki dwuzakresowej sieci Wi-Fi o prędkości 1167Mb/s i funkcji automatycznego łączenia jednym kliknięciem, T8 łatwo i sprawnie realizuje pokrycie Wi-Fi nawet w dużych mieszkaniach, na wielu piętrach itp. Tymczasem funkcja roamingu bezprzewodowego pomaga w wymianie na lepsze źródła sygnału, zapewniając łączność i wysoką prędkość Wi-Fi w całym domu. Zasadniczo Totolink T8 są przeznaczone dla średniej wielkości domów, w których rośnie zapotrzebowanie na szeroką sieć Wi-Fi.

Niewiarygodnie szybkie prędkości Wi-Fi i łatwość obsługi

Łatwa instalacja, konfiguracja i szybkość działania sprawia, że raz naciskasz przycisk WPS - i od tej chwili każdy może korzystać z ulubionych multimediów na terenie całego domu. Totolink T8 pracuje na dwóch pasmach częstotliwości (2,4 i 5 GHz), jest zgodny z najnowszym standardem IEEE 802.11ac. Pozwala na przepustowość łącza do 1167 Mbps.

Router Totolink T8 charakteryzuje się intrygującym designem, przypominając swym wyglądem elegancką torebkę lub szkatułkę. Sieć Mesh WiFi staje się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem pomagającym tworzyć domową sieć, więc ten model routera przyda się na pewno w każdym domu.Dane produktowe


Dane techniczne

jednostka
SZT
Producent
TOTOLINK
EAN
6952887470244
Kod producenta
T8

Dane logistyczne

Typ przesyłki - dla 1 jednostki sprzedażowej
Paczka


Opinie