Sygnalizator optyczno-akustyczny zewnętrzny z czerwonym światłem LED Grade 2 Satel SP4004R

Twoja cena:
IlośćRabatCena brutto

Opis produktu


  • Rodzaj sygnalizacji: optyczno-akustyczna (120dB)
  • Pełna zgodność z EN50131 (Grade 2)
  • Napięcie zasilania: 11 do 14VDC
  • Pobór prądu (sygnalizacja): 260
  • Obwód sabotażowy zabezpieczający przed otwarciem i oderwaniem
  • Wewnętrzna osłona metalowa
  • Wymiary obudowy: 254 x 148 x 64 mm
  • Niezależne sterowanie sygnalizacją optyczną i akustyczną
  • Kolor światła: czerwony

Sygnalizator SP-4004 R marki Satel, przeznaczony do stosowania w systemach sygnalizacji włamania i napadu. Rodzaj sygnalizacji sygnalizatora w formie optyczno-akustycznej stanowi uniwersalny sposób na podniesienie alarmu; optyczny moduł LED z pomocą jaskrawego migania, oraz akustyczny - modulowany sygnał dźwiękowy do 120dB - stanowią efektywny sposób zarówno odstraszenia potencjalnego intruza, jak i zaalarmowania osób autoryzowanych na dużej przestrzeni.


SP-4004R współpracuje z dowolnym źródłem sygnału alarmowego. Użytkownik ma możliwość wyboru sposobu sterowania oraz sygnału alarmowego (3 sygnały akustyczne), dzięki czemu dopasowanie ustawień sygnalizatora do swoich potrzeb jest bardzo proste. Układ elektroniki urządzenia jest zabezpieczony impregnatem przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych, co zapewnia bezpieczeństwo i wysoką niezawodność urządzenia. Obudowa zewnętrzna wykonana jest z wysokoudarowego poliwęglanu PC LEXAN, dzięki czemu charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością mechaniczną i gwarantuje estetyczny wygląd sygnalizatora nawet po wielu latach eksploatacji. Wewnętrzna osłona z blachy ocynkowanej stanowi dodatkową ochronę elementów elektroniki przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Wersja SP-4004 R wzbogacona została o szereg rozrzerzeń których celem jest maksymalne zabezpieczenie urządzenia przed czynnikami zewnętrznymi. W pełni hermetyczna obudowa oraz osłona wewętrzna z metalu zapewniają bezpieczeństwo przed większością warunków pogodowych. Ponadto umożliwona została opcja zamontowania szczelnego akumulatora kwasowo-ołowiowego. Sygnalizator wyposażony jest także w zabezpieczenie antysabotażowe - konstrukcja obudowy zapewnia wysoki stopień ochrony przed próbą nieautoryzowanego otwarcia lub oderwania od podłoża. Całość przekłada się na spełnienie rygorystycznej normy EN50131 Grade 2, co gwarantuje bezpieczeństwo użytku niezależnie od sytuacji, w jakiej znaleźć się może urządzenie.Dane produktowe


Dane techniczne

Ean
5905033332003
Rodzaj prądu
DC
Kolor obudowy
Biały
Napięcie znamionowe [V]
6
Sposób montażu
Montaż powierzchniowy
Źródło światła
LED
Rodzaj sygnału dźwiękowego
Generator dźwięku

Dane logistyczne

Ean
5905033332003
Szerokość opakowania [mm]
160
Waga z opakowaniem [kg]
0.50
Wysokość opakowania [mm]
70
Długość opakowania [mm]
260
Typ przesyłki - dla 1 jednostki sprzedażowej
Paczka


Serie


Opinie