Styk pomocniczy 1Z 1R montaż boczny S2C-H11L 2CDS200936R0001


Twoja cena:43,85 złbrutto

Porównaj
Do schowka
Zapytaj o produkt
Drukuj

Opis produktu


ABB jest międzynarodowym koncernem, który wiedzie prym w branży elektronicznej, a także w automatyce i robotyce. Firma zatrudnia blisko 4,5 tysiąca wykwalifikowanych pracowników, którzy dbają o prawidłowy przebieg procesu produkcji i wysoki poziom obsługi klienta.
Jednym z produktów tej marki jest styk pomocniczy wyposażony w jeden styk zwierny oraz jeden styk rozwierny. Urządzenie nie posiada styków przełącznych. Artykuł nie jest montowany fabrycznie Należy go zainstalować przy obwodzie głównym wraz z wyłącznikiem nadprądowym (MCB). Artykuł ten nie posiada samotest prądu różnicowego. Znamionowy prąd załączania styku wynosi 10 A. Sprawnie i bezpiecznie działa przy stałym oraz zmiennym napięciu sterowania. W obu przypadkach jego znamionowa wartość sięga 24 V.
Urządzenia wychodzące z zakładów produkcyjnych marki ABB są udostępniane nie tylko w stacjonarnych punktach sprzedaży, ale również w sklepach online. Klienci mogą zatem zaoszczędzić swój czas i zamówić potrzebny sprzęt przez internet.

Dane techniczne


Ean
Wyposażenie dodatkowe
Montowane fabrycznie
Rodzaj napięcia sterującego
Liczba styków zwiernych
Napięcie znamionowe [V]
Liczba styków rozwiernych
Z samotestem prądu różnicowego
Liczba styków przełącznych
Liczba styków sygnalizacji błędu
Do montażu z
Znamionowy prąd załączania [A]

Pliki do pobrania


Opinie o produkcie