Strefa porad

Bądź smart

i kupuj taniej na TIM.PL

Data publikacji: 15.05.2017

Przedłużacze marki Armac: Bezpieczeństwo w każdym calu.

“Sprostanie stale rosnącym wymaganiom klientów i zapewnianie im najwyższego poziomu satysfakcji” - taka idea przyświeca firmie Armac, polskiemu producentowi przedłużaczy listwowych i przepięciowych. W pełni się z nią zgadzamy i udostępniamy urządzenia tej marki na TIM.PL.

Firma Armac już od 17 lat dostarcza swoim klientom wysokiej jakości urządzenia chroniące przed zwarciem i przepięciem.

Przedłużacze elektryczne, listwy oraz filtry to tylko niektóre z artykułów, jakie można znaleźć w szerokiej ofercie tego producenta. Aby zapewnić klientom wygodę i łatwość zakupu, przedstawiciele firmy czuwają nad jej ciągłym rozwojem i sukcesywnie rozszerzają ofertę, aby była jeszcze atrakcyjniejsza, a dostępne w niej produkty spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

Markę Armac tworzą ludzie, dla których udoskonalanie produktów dostępnych w asortymencie producenta nie jest jedynie zawodowym obowiązkiem, ale również pasją. Ponieważ firma od początku działalności związana jest z polskim rynkiem, oferuje urządzenia, które doskonale sprawdzą się w tutejszych warunkach i będą spełniały polskie normy.

Podstawą urządzeń Armac jest ich wytrzymałość

Innowacyjne rozwiązania, dobra jakość wykonania i nowoczesny design to cechy stanowiące o fenomenie przedłużaczy marki Armac. Ponieważ głównym celem producenta jest gwarancja wytrzymałości i trwałości artykułów, podstawą produkcji jest zastosowanie technicznego tworzywa sztucznego, który zapewnia odporność na uszkodzenia oraz działanie wysokich temperatur. To, co wyróżnia przedłużacze Armac wśród urządzeń innych producentów to wykorzystanie tworzywa nie zawierającego związków metali ciężkich, czyli jego uniepalnienie. W taki sposób wykonano listwę zasilającą Classic C5A, której obudowa jest sztywna i umożliwia tym samym zastosowanie produktu w warunkach profesjonalnych.

Producent dużą wagę przywiązuje do zapewnienia bezpieczeństwa użytkownikom

Mocną stroną zasilaczy Armac są również takie modele, jak Multi M3+3. Na uwagę zasługuje tu dwudzielna budowa. Gniazda oznaczone kolorem czerwonym są zasilane przez cały czas, natomiast do pozostałych prąd elektryczny dopływa dopiero w momencie włączenia przełącznika. To doskonałe rozwiązanie, gdy część urządzeń potrzebuje stałego zasilania, a inne są używane tylko sporadycznie. Aby każdy klient znalazł urządzenie odpowiadające jego oczekiwaniom, listwy zaprojektowano w wersjach ze zróżnicowaną liczbą gniazd - od 3, jak w przypadku listwy Multi M3, przez 6 na przykład w przedłużaczu Multi M6 lub nawet po 12 gniazd w urządzeniu Multi M12.

Gniazda w każdym przedłużaczu wyposażono w bolce uziemiające, które chronią produkt i przewody przed skutkami przepięć. Dzięki temu sprzęt audio/video, komputery, modemy, faxy, drukarki, telefony zasilane przy pomocy tak wykonanych przedłużaczy są całkowicie bezpieczne.

Wysoką jakość przedłużaczy, a tym samym zgodność produktów z wymaganiami obowiązujących dyrektyw potwierdza oznaczenie CE.

Porównywarka

Zgłoś uwagi

Sklep TIM jest stale rozwijany, aby sprostać stale rosnącym potrzebom naszych klientów. Jeżeli pojawił się jakiś błąd na stronie, chciałbyś aby pojawiła się nowa funkcjonalność lub funkcja na stronie nie działa, tak jakbyś tego oczekiwał – prześlij nam informację.

Rodzaj zgłoszenia

Informacja kontaktowa (Abyśmy mogli poinformować o stanie zgłoszenia lub doprecyzować problem.)

Opis błędu / informacja do zgłoszenia: