Strefa porad

Bądź smart

i kupuj taniej na TIM.PL

Data publikacji: 01.04.2016

Energia „Made in Germany” czyli VARTA w TIM

Od ponad 120 lat VARTA jest synonimem wiodących rozwiązań na rynku baterii. W obecnych czasach zdominowanych przez szybko rozładowujące się urządzenia mobilne – baterie, ładowarki i Power Banki są nam potrzebne jak nigdy wcześniej.

TIM poszerzył ofertę o doskonałe akumulatory, Power Banki, profesjonalne baterie specjalistyczne, latarki oraz solidne ładowarki marki VARTA.

Akumulator AA 2400 mAh

Jedne z najmocniejszych na rynku akumulatory nowej generacji. Akumulatory są wstępnie naładowane - gotowe do użytku zaraz po wyjęciu z opakowania, tak jak zwykłe baterie. Zachowują do 75% energii po 12 miesiącach przechowywania. Mogą być ładowane we wszystkich ładowarkach i używane we wszystkich urządzeniach.

✔ Kontrolery do gier

✔ Zabawki na baterie

✔ Radio

✔ Ready to use

SUPERLIFE D dla oszczędnych

Niezawodne i w przystępnej cenie – linia baterii cynkowo-węglowych VARTA Superlife łączy w sobie doskonałą jakość VARTA z możliwością oszczędzenia pieniędzy. VARTA Superlife to idealny wybór do urządzeń o niskim poborze mocy, takich jak zegary ścienne, budziki lub piloty. Niezawodna energia do urządzeń o niskim poborze mocy, takich jak zegary ścienne i elektroniczne instrumenty muzyczne.

✔ Zegar/zegar ścienny

✔ Elektroniczne pianino

Bateria do urządzeń o dużym zapotrzebowaniu na energię High Energy D

Potężna energia do zasilania energochłonnych urządzeń, takich jak sprzęty muzyczne, zabawki na baterie, latarki itp. Widoczne hasło "Made in Germany" na przedniej części blistra to potwierdzenie kraju pochodzenia najważniejszych rodzajów produktów. "Single Press Out" (pojedyncze wyjmowanie baterii) zapewnia bardzo łatwe otwarcie opakowania i wygodę w przechowywaniu nieużywanych baterii.

✔ Urządzenie do odtwarzania muzyki

✔ Zabawki na baterie

✔ Latarka

LCD Smart Charger

Najlepsze rozwiązania do codziennych zastosowań. Gotowe do użycia w każdym momencie - ładuj akumulatory setki razy i oszczędzaj. Bardzo dobra relacja ceny do jakości. Sprzęt posiada 4 funkcje: ładowanie, rozładowanie, test pojemności i odświeżanie i jest wyposażony w dodatkowy port USB do jednoczesnego ładowania urządzeń zasilanych prądem o napięciu 5V.

✔ Dostosowana do różnego rodzaju napięcia

✔ Funkcja USB - Out (wyjście)

✔ Ładowanie podtrzymujące

✔ Metoda Minus Delta V

✔ Wyłącznik czasowy

✔ Wykrywanie baterii alkalicznych oraz zepsutych akumulatorów

Industrial Lantern 4D

Wysokowydajna dioda LED 3W zapewnia wyjątkowo długi strumień światła. Latarka jest wodoszczelna do głębokości 1 metra (IPX7) oraz odporna na działanie substancji chemicznych, takich jak ropa, benzyna i olej napędowy. Możemy liczyć również na wielopozycyjny regulowany stojak zapewniający większy komfort pracy.

✔ Zasięg światła: 265m

✔ Czas działania: 75h

✔ Żródła światła: 3 Watt LED

✔ Ruchoma podstawka

✔ Wodoszczelna do głębokości 3m

✔ Odporna na wstrząsy

Indestructible Powerpack 2000

Ten wytrzymały Powerpack zasili wszystkie mobilne urządzenia. Jedno ładowanie zapewnia do 100% naładowania telefonu. Sprzęt posiada kompaktowy i pełen mocy akumulator litowo-jonowy o pojemności 2000 mAh. Jest odporny na kurz i wodę (IP67), czyli idealny do użycia w wymagających warunkach. Wbudowane 4 diody LED wskazują stan ładowania i rozładowania.

✔ Kompaktowy i pełen mocy akumulator litowo-jonowy o pojemności 2000 mAhr

✔ Test upadku (2 m), odporny na kurz i wodę (IP67)

✔ Utrzymuje poziom naładowania do 6 miesięcy

✔ Ładowanie ponownie setki razy za pomocą ładowarki USB

Porównywarka

Zgłoś uwagi

Sklep TIM jest stale rozwijany, aby sprostać stale rosnącym potrzebom naszych klientów. Jeżeli pojawił się jakiś błąd na stronie, chciałbyś aby pojawiła się nowa funkcjonalność lub funkcja na stronie nie działa, tak jakbyś tego oczekiwał – prześlij nam informację.

Rodzaj zgłoszenia

Informacja kontaktowa (Abyśmy mogli poinformować o stanie zgłoszenia lub doprecyzować problem.)

Opis błędu / informacja do zgłoszenia: