Strefa porad

Bądź smart

i kupuj taniej na TIM.PL

Data publikacji: 09.10.2017

Zimą nie musi być zimno. Walcz z chłodem z TIM.PL

Szybko przyzwyczajamy się do dobrego, dlatego tak bardzo tęsknimy za latem. Żeby jednak ciepłe dni nie były tylko wspomnieniem, warto wyposażyć swój dom lub miejsce pracy w odpowiednie urządzenie grzewcze.

Przyjemne ciepło z grzejnika

W chłodne dni nic tak dobrze nie wpływa na nasze samopoczucie jak włączone grzejniki, z których płynie kojące ciepło. Żeby jednak było przyjemnie, trzeba wcześniej zdecydować się na jakieś źródło ciepła. Wśród wielu dostępnych rozwiązań chętnie wybierane przez użytkowników są grzejniki elektryczne. Urządzenia te dostępne są w wersji z termostatem elektronicznym i mechanicznym. Charakteryzują się m.in. bezgłośną pracą oraz wysoką jakością i niezawodnością. Mogą być instalowane w pomieszczeniach suchych i wilgotnych, a temperatura ich powierzchni nie przekracza 60 °C, więc ryzyko poparzenia jest minimalne. Dzięki pokrętłu w termostacie można ustawić żądaną temperaturę w dokładności nawet do 0.2°C.

Termowentylatory - praktyczne ogrzewanie dla domu i miejsca pracy

Niewielkie rozmiary i lekkość sprawiają, że termowentylatory możemy przenosić z miejsca na miejsce i korzystać z nich w pomieszczeniach, w których akurat są nam potrzebne. Stąd tak chętnie wykorzystywane są w różnego rodzaju magazynach i halach. Wystarczy podłączyć urządzenie do prądu i ustawić odpowiedni poziom grzania, a ciepłe powietrze szybko wypełni, np. warsztat. Większość urządzeń posiada też funkcję nawiewu zimnego powietrza, dzięki czemu termowentylator znajdzie zastosowanie także latem zastępując “wiatrak”. Co ważne, strumień powietrza możemy skierować na wybrany przez siebie punkt.

 
Kurtyny powietrzne jako blokada przed ucieczką ciepła

Zadaniem kurtyn jest zapobieganie ucieczce ciepła z ogrzewanych pomieszczeń zimą oraz napływowi gorącego powietrza latem. Doskonale sprawdzają się w miejscach, gdzie często otwierane są drzwi, co powoduje mieszanie się powietrza o różnej temperaturze. Najczęściej stosowane jako uzupełnienie systemu grzewczego budynku lub pojedynczego pomieszczenia. W obiektach przemysłowych spełniają również rolę zasłony przed owadami, zabezpieczają przed kurzem i zanieczyszczeniami gazowo-pyłowymi pochodzącymi z zewnątrz. Komfortowe warunki do pracy, ale i wypoczynku są kluczowe dla naszego codziennego funkcjonowania. Ciepłą atmosferę stworzą odpowiednie urządzenia grzewcze. Znajdziecie je w naszym sklepie!

Porównywarka

Zgłoś uwagi

Sklep TIM jest stale rozwijany, aby sprostać stale rosnącym potrzebom naszych klientów. Jeżeli pojawił się jakiś błąd na stronie, chciałbyś aby pojawiła się nowa funkcjonalność lub funkcja na stronie nie działa, tak jakbyś tego oczekiwał – prześlij nam informację.

Rodzaj zgłoszenia

Informacja kontaktowa (Abyśmy mogli poinformować o stanie zgłoszenia lub doprecyzować problem.)

Opis błędu / informacja do zgłoszenia: