Strefa porad

Bądź smart

i kupuj taniej na TIM.PL

Data publikacji: 17.09.2019

Żarówki dekoracyjne – poznaj bestsellery marki V-TAC

Podpis zdjęcia
Oświetlenie ma niebagatelne znaczenie dla stworzenia charakteru wnętrza. W zależności od jego barwy i nasilenia może sprzyjać relaksowi i odpoczynkowi albo motywować do podejmowania aktywności i określonych działań. Nie pozostaje ono także bez wpływu na nastrój i zachowania odbiorców. O tym, czy dobrze czujemy się w danej przestrzeni, w dużej mierze decyduje właśnie przemyślane rozmieszczenie lamp, żarówek czy paneli oświetleniowych.
linia
Przestrzeń kreowana światłem

W V-TAC wiemy, że doskonałe parametry, wydajność i energooszczędność to nie jedyne pożądane cechy dobrego, nowoczesnego oświetlenia. Równie istotna jest kwestia estetyki. Nie można przecież zapomnieć, że oprócz swojej prymarnej funkcji, lampy, żarówki czy żyrandole pełnią też rolę dekoracji wnętrza i właśnie dlatego powinny być dobierane ze szczególną uwagą.

Podpis zdjęcia

Żarówki dekoracyjne ‒ piękno zamknięte w czystej, surowej formie

Choć trendy w dekoracji wnętrz ulegają nieustannym przeobrażeniom, to niektóre z nich są tak doskonale przyjmowane, że zostają z nami na dłużej. Jednym z przykładów jest łączenie nowoczesnych i klasycznych motywów. Znajdujące się w naszej ofercie żarówki LED w stylu vintage doskonale się w tę estetykę wpisują. Nawiązujące charakterem do żarówki Edisona, zachwycają swoim typowo industrialnym wyglądem. Ich surowy, stylowy charakter może stanowić idealny kontrapunkt dla urządzonego w stylu skandynawskim pomieszczenia. Ten pomysł chętnie wykorzystują klienci urządzający swoje własne cztery kąty, ale też projektanci wnętrz komercyjnych, takich jak restauracje, hotele czy punkty usługowe. Połączenie naturalnego drewna, delikatnych pastelowych kolorów oraz metalu i surowego loftowego oświetlenia daje rewelacyjny rezultat, czego potwierdzeniem jest ogromna popularność takiego sposobu aranżowania przestrzeni. Dużą zaletą dekoracyjnych żarówek jest to, że równie dobrze wyglądają solo, co w towarzystwie nowoczesnych abażurów i obudów. Dają zatem niemal nieograniczone możliwości, jeśli chodzi o tworzenie różnorodnego charakteru wnętrz.

Podpis zdjęcia

Estetyka w parze z funkcjonalnością i energooszczędnością – żarówki V-TAC

Niech nikogo nie zmyli retro wygląd dekoracyjnych żarówek V-TAC. W przeciwieństwie do swojego kultowego protoplasty, ich żarniki są wykonane z nowoczesnych ledowych świetlówek. Ponadto nasze produkty są wytwarzane wyłącznie z użyciem materiałów przyjaznych środowisku. Dekoracyjne żarówki LED są niezwykle wydajne i energooszczędne, co z pewnośscią docenią zarówno odbiorcy indywidualni, jak i klienci biznesowi, którym zależy na ograniczaniu kosztów związanych z prowadzeniem swojej działalności gospodarczej. Pobierają one od 5 do 8W, co w porównaniu z 60W w przypadku tradycyjnych jarzeniówek jest naprawdę imponujące. Dają mocne, ale przyjemne i – co najważniejsze – nierozproszone światło, więc można z ich wykorzystaniem precyzyjnie oświetlić wybrane obiekty lub konkretną przestrzeń.

Podpis zdjęcia

Dekoracyjne żarówki w ofercie V-TAC

W ofercie V-TAC dostępne są dekoracyjne żarówki w wielu kształtach, rozmiarach i barwach. Podstawowe dostępne wersje kolorystyczne to amber, charakteryzująca się ciepłym, bursztynowym odcieniem, klasyczna przezroczysta oraz frost, czyli ciepłe, mleczne szkło, zapewniające ambientowy, przyjemny efekt. Będą doskonale wyglądać solo, podłączone do długiego kabla, który można dowolnie układać i przeplatać na przykład przez podwieszone na suficie haki lub przelotki znajdujące się w meblach lub nad blatem kuchennym. Nic też nie stoi na przeszkodzie, by połączyć je z ciekawymi abażurami. Mamy modele odpowiednie zarówno do nowoczesnych obudów, jak i te stworzone z myślą o klasycznych dekoracyjnych żyrandolach. Niezależnie od tego, w jaki sposób są eksponowane, ich prostota i czysta forma zawsze się obronią.

Podpis zdjęcia

Jakość żarówek dekoracyjnych na pierwszym miejscu

Dodatki utrzymane w minimalistycznym stylu nie tracą na popularności między innymi dlatego, że łatwo je zaadaptować do wnętrz utrzymanych w różnym stylu. Często są to artykuły, które wytrzymają każdą próbę czasu, bo dzięki swej prostocie są uniwersalne i po prostu się nie nudzą. Nasze żarówki są na to najlepszym dowodem. Na równi z atrakcyjnym wyglądem stawiamy jakość oferowanych przez nas produktów. Dekoracyjne żarówki, podobnie jak pozostałe artykuły oświetleniowe dostępne w naszej ofercie, posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty potwierdzające ich zgodność z europejskimi dyrektywami i normami. Pobierają niewiele energii i wyróżniają się długą żywotnością, która wynosi średnio 20 000 godzin. Eksploatowane zgodnie z zaleceniami producenta, zapewniają komfortowe i bezusterkowe użytkowanie.


Wczytywanie produktów
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 • Dominik
  Filary
 • Piotr
  Bibik
 • Marceli
  Lesisz
 • Tomasz
  Stempniewicz
 • Prowadzimy dla Was Strefę Porad

  Chętnie odpowiemy na twoje pytanie - skontaktuj się z nami.

  Porównywarka

  Zgłoś uwagi

  Sklep TIM jest stale rozwijany, aby sprostać stale rosnącym potrzebom naszych klientów. Jeżeli pojawił się jakiś błąd na stronie, chciałbyś aby pojawiła się nowa funkcjonalność lub funkcja na stronie nie działa, tak jakbyś tego oczekiwał – prześlij nam informację.

  Rodzaj zgłoszenia

  Informacja kontaktowa (Abyśmy mogli poinformować o stanie zgłoszenia lub doprecyzować problem.)

  Opis błędu / informacja do zgłoszenia: