Strefa porad

Bądź smart

i kupuj taniej na TIM.PL

Data publikacji: 28.09.2017

UWAGA – czad! Tlenek węgla jest śmiertelnie niebezpieczny

Rozpoczyna się okres grzewczy, a wraz z nim rośnie zagrożenie zatrucia tlenkiem węgla, czyli czadem. Ten śmiertelnie trujący związek jest niestety bezwonny, bez smaku, nie szczypie nas w oczy i nie drapie w gardło - jak więc rozpoznamy, czy się ulatnia? Dbaj o bezpieczeństwo i zamontuj czujnik, który wykrywa stężenie tlenku węgla w otaczającym nas powietrzu, a wszelkie zmiany sygnalizuje wyraźnym alarmem.

Gdzie zamontować czujnik?

Warto umieścić takie urządzenie w miejscu odsłoniętym, najlepiej korytarzu prowadzącym do sypialni. Aby w pełni zabezpieczyć swój dom, lub mieszkanie najlepiej jest dodatkowo umieścić także w salonie oraz sypialniach. WAŻNE: Czujników nie należy umieszczać w tzw. martwej strefie, czyli w rogach stanowiących połączenie sufitu ze ścianą.

 

Porównywarka

Zgłoś uwagi

Sklep TIM jest stale rozwijany, aby sprostać stale rosnącym potrzebom naszych klientów. Jeżeli pojawił się jakiś błąd na stronie, chciałbyś aby pojawiła się nowa funkcjonalność lub funkcja na stronie nie działa, tak jakbyś tego oczekiwał – prześlij nam informację.

Rodzaj zgłoszenia

Informacja kontaktowa (Abyśmy mogli poinformować o stanie zgłoszenia lub doprecyzować problem.)

Opis błędu / informacja do zgłoszenia: