Strefa porad

Bądź smart

i kupuj taniej na TIM.PL

Data publikacji: 11.04.2019

Seria SpeedPRO firmy Famatel

Podpis zdjęcia
SpeedPRO to nowa seria wtyczek i gniazd przemysłowych firmy FAMATEL. Obejmuje ona zakres produktów od 16A do 32A 3P, 4P, 5P w stopniach szczelności IP44-IP67. Zakres napięć znamionowych od 110V do 500V, czyli położenie styku ochronnego na godzinie 6h - standard dla napięcia 230/400V oraz inne - takie jak 3h, 9h, 7h.
linia
Charakterystyka produku

Cała seria została zaprojektowana i wyprodukowania zgodnie z najnowszymi trendami i jest pionierem w wielu rozwiązaniach konstrukcyjnych. Spełnia wymogi norm EN 60309-1, EN 60309-2 "Gniazda wtyczkowe i wtyczki do instalacji przemysłowych" - co jest warunkiem podstawowym dla dopuszczenia produktów do sprzedaży i użytkowania.

Podpis zdjęcia
Podpis zdjęciaProces projektowania

Produkcja i montaż odbywa się z wykorzystaniem najnowszego parku maszyn z możliwie dużą automatyzacją procesu co zapewnia dużą wydajność oraz jakość na najwyższym poziomie.

Podpis zdjęcia
Podpis zdjęciaProces produkcji
Zalety produktów

Właściwości serii SpeedPRO to ergonomia, niezawodność, precyzja, bezpieczeństwo i szybkość podłączenia, Optymalną ergonomię dla wtyczek i gniazd przenośnych zapewnia konstrukcja, która gwarantuje pewny chwyt oraz możliwość otwierania klapki gniazda jedną ręką. Skręcana dławnica konstrukcyjnie jest przedłużeniem korpusu urządzenia, zapewnia pewne trzymanie przewodu oraz szczelność w stopniu IP67. Zatrzaskowy system wykonany ze stali nierdzewnej gwarantuje wielokrotne oraz szybkie otwieranie i zamykanie urządzeń. Dodatkowe uchwyty w korpusie wtyczek i gniazd umożliwiają ich podwieszenie.

Podpis zdjęcia
Podpis zdjęciaKonstrukcja gniazda
Wczytywanie produktów
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Podpis zdjęcia
Czy artykuł był dla Ciebie pomocny?
 
 
 • Dominik
  Filary
 • Piotr
  Bibik
 • Marceli
  Lesisz
 • Tomasz
  Stempniewicz
 • Prowadzimy dla Was Strefę Porad

  Chętnie odpowiemy na twoje pytanie - skontaktuj się z nami.

  Porównywarka

  Zgłoś uwagi

  Sklep TIM jest stale rozwijany, aby sprostać stale rosnącym potrzebom naszych klientów. Jeżeli pojawił się jakiś błąd na stronie, chciałbyś aby pojawiła się nowa funkcjonalność lub funkcja na stronie nie działa, tak jakbyś tego oczekiwał – prześlij nam informację.

  Rodzaj zgłoszenia

  Informacja kontaktowa (Abyśmy mogli poinformować o stanie zgłoszenia lub doprecyzować problem.)

  Opis błędu / informacja do zgłoszenia: