Strefa porad

Bądź smart

i kupuj taniej na TIM.PL

Data publikacji: 21.10.2019

Saturn: Lider w branży już na TIM.PL

Podpis zdjęcia
Marka Saturn od ponad 20 lat cieszy się zaufaniem konsumentów między innymi z Czech, Polski, Węgier, Litwy, Łotwy, Serbii, Arabii Saudyjskiej, Rumunii, Ukrainy, Rosji, Białorusi, Mołdawii, Azerbejdżanu, Armenii, Gruzji, Kazachstanu. Firma, dzięki wysokiej jakości charakterystykom technicznym urządzenia gospodarstwa domowego Saturn niejednokrotnie otrzymała wiele wyróżnień, uzyskując tytuły „Lider branży”, „Wyższa próba”, „Ulubiona marka”.
linia

Holding posiada dużą i dobrze zorganizowaną sieć dealerów, jak również prowadzi własną produkcję. Na Ukrainie, w mieście Kanev, działa fabryka małogabarytowych pralek półautomatycznych - Kupava (http://www.kupava.net/index_eng.html). W 2017 roku rusza produkcja sprzętu AGD/RTV w drugiej fabryce niedaleko miasta Czerkasy. Łącznie marka posiada ponad 450 artykułów w 57 kategoriach. Urządzenia marki Saturn produkowane są w najlepszych fabrykach Chin, Turcji i Tajwanu.

Podpis zdjęcia

Urządzenia marki Saturn to szeroki asortyment sprzętu wysokiej jakości w dostępnej cenie. Ciągła modernizacja asortymentu, doskonalenie designu i kontrola jakości urządzeń Saturn pozwala zajmować marce wysokie miejsce na rynku wśród konkurentów. Dzisiaj każdy artykuł marki Saturn posiada pełną, dwuletnią gwarancję.

Od momentu pojawienia się w domu, urządzenia marki Saturn zostają w nim na długie lata, stając się niezawodnymi pomocnikami w Państwa gospodarstwie domowym.

"Grand Prix the “Highest Standard” in the nomination “Quality of production”
“Favorite of Olympus 2004 – Ukrainians’ favorite mark”
“Brand of the Year 2005”
“Leader of the Branch 2011”
“Leader of the Branch 2012”
“A wholesale trade by the radio-television appliances and sound and video recording means” 2012
"LAUR KONSUMENTA 2018 W KATEGORII SZYBKOWARY I MULTICOOKERY" 2018

Podpis zdjęcia
Wczytywanie produktów
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Podpis zdjęcia
 • Dominik
  Filary
 • Piotr
  Bibik
 • Marceli
  Lesisz
 • Tomasz
  Stempniewicz
 • Prowadzimy dla Was Strefę Porad

  Chętnie odpowiemy na twoje pytanie - skontaktuj się z nami.

  Porównywarka

  Zgłoś uwagi

  Sklep TIM jest stale rozwijany, aby sprostać stale rosnącym potrzebom naszych klientów. Jeżeli pojawił się jakiś błąd na stronie, chciałbyś aby pojawiła się nowa funkcjonalność lub funkcja na stronie nie działa, tak jakbyś tego oczekiwał – prześlij nam informację.

  Rodzaj zgłoszenia

  Informacja kontaktowa (Abyśmy mogli poinformować o stanie zgłoszenia lub doprecyzować problem.)

  Opis błędu / informacja do zgłoszenia: