Strefa porad

Bądź smart

i kupuj taniej na TIM.PL

Data publikacji: 06.02.2019

Osprzęt elektroinstalacyjny ze smakiem - seria Aria od Ospel

Podpis zdjęcia
Stylowe dodatki to nie fanaberia, ale świetny sposób na efektowne dopełnienie niemal każdego wnętrza. Jeśli za charakterystycznym wzornictwem w parze idą także względy praktyczne, można już mówić o pełnym, dizajnerskim sukcesie.
linia

Wnętrza naszych domów często są do siebie podobne. Tym, co je od siebie odróżnia są różnego rodzaju dodatki, np. osprzęt elektroinstalacyjny. Ozdobne ramki mimo niewielkich rozmiarów potrafią zdziałać wizualne cuda. Zwykle niewidoczne, odpowiednio dobrane “podkręcą” i wprowadzą na wyższy poziom każde wnętrze. Produkty z serii Aria oprócz eleganckiego wzornictwa, dają duże możliwości personalizacji. Modele z podświetleniem łączników otaczającym klawisze, wprowadzają do wnętrz delikatne akcenty kolorystyczne, które można dopasować do stylu wnętrza. Do wyboru jest aż 7 kolorów podświetleń: 5 LED i 2 LTS. Ramki pozwalają więc stworzyć pomysłowe i nieoczywiste zestawienia.

Podpis zdjęcia
Praktyczne biuro i salon

Są pomieszczenia, w których spędzamy dużą część każdego dnia. Salon najczęściej pełni rolę centrum życia rodzinnego. Tutaj się wypoczywa, spędza wspólnie czas, a nawet pracuje. Dobrze zaaranżowana przestrzeń jest więc na wagę złota. Rosnąca ilość sprzętów RTV czy systemów audio sprawia, że utrzymanie porządku jest zadaniem wyjątkowo trudnym. Zapanować nad różnego rodzaju instalacjami pomogą gniazda antenowe czy HDMI. Coraz częściej stosowanym rozwiązaniem są także gniazda wtyczkowe z ładowarką USB. Fani doskonałego dźwięku z pewnością docenią gniazda głośnikowe, przeznaczone do domowych systemów audio. Nie należy zapominać, że salon bywa także wykorzystywany jako biuro. Tutaj niezbędne do działania okażą się gniazda komputerowe oraz gniazda potrójne, dzięki którym bez problemu podłączymy większą liczbę sprzętów.

Podpis zdjęcia
Bezpieczna łazienka i przytulna sypialnia

Produkty z serii Aria nie tylko stylowo wyglądają, dzięki czemu mogą być ozdobą każdej łazienki, ale również dbają o bezpieczeństwo. Gniazda bryzgoszczelne posiadają poziom ochrony IP44, a zastosowanie zestawu uszczelniającego do dowolnych łączników, pozwala tworzyć zestawy bezpieczne i dostosowane do potrzeb domowników. Z kolei w sypialni w prosty sposób można budować nastrój, sterując intensywnością oświetlenia czy regulując ilość światła dziennego. W tym celu najlepiej sprawdzi się łącznik żaluzjowy i ściemniacz do oświetlenia. Aby całość wyglądała estetycznie i tworzyła spójną całość, należy zastosować ramki wielokrotne, np. podwójne i potrójne.

Podpis zdjęcia
Wczytywanie produktów
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Producent z tradycją

Firma Ospel już od ponad sześćdziesięciu lat zajmuje się produkcją sprzętu elektroinstalacyjnego. Przedsiębiorstwo w swojej ofercie posiada m.in. łączniki i gniazda podtynkowe, łączniki i gniazda natynkowe, dzwonki i gongi, przedłużacze, rozgałęźniki, odgałęźniki, przewody przyłączeniowe, wtyczki, puszki oraz inne akcesoria elektroinstalacyjne. Wszystkie produkty posiadają certyfikaty bezpieczeństwa potwierdzające zgodność wyrobów z obowiązującymi normami. Firma posiada również certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001 w zakresie: projektowania, wytwarzania, dystrybucji wyrobów oraz usług przetwórstwa tworzyw sztucznych i obróbki metali. Wyroby Ospel dostępne są na wielu europejskich rynkach zagranicznych, np. Wielka Brytania, Belgia, Niemcy, Czechy, Słowacja, Ukraina, Białoruś, Litwa, Łotwa, Estonia, Rosja, Szwecja, Finlandia, Norwegia, Dania, Węgry, Rumunia, Bułgaria oraz Grecja.

 • Dominik
  Filary
 • Piotr
  Bibik
 • Marceli
  Lesisz
 • Tomasz
  Stempniewicz
 • Prowadzimy dla Was Strefę Porad

  Chętnie odpowiemy na twoje pytanie - skontaktuj się z nami.

  Porównywarka

  Zgłoś uwagi

  Sklep TIM jest stale rozwijany, aby sprostać stale rosnącym potrzebom naszych klientów. Jeżeli pojawił się jakiś błąd na stronie, chciałbyś aby pojawiła się nowa funkcjonalność lub funkcja na stronie nie działa, tak jakbyś tego oczekiwał – prześlij nam informację.

  Rodzaj zgłoszenia

  Informacja kontaktowa (Abyśmy mogli poinformować o stanie zgłoszenia lub doprecyzować problem.)

  Opis błędu / informacja do zgłoszenia: