Strefa porad

Bądź smart

i kupuj taniej na TIM.PL

Data publikacji: 04.11.2018

Opaski o tysiącu zastosowań - Kable FIX-R firmy Fischer

Podpis zdjęcia
Łączenie okablowania, wieszanie szyldów czy spinanie roślin - to najczęstsze prace, w których wykorzystywane są opaski. Te mogą posłużyć jednak do wielu innych zadań. Z innowacyjnymi produktami z serii Kable Fix-R firmy Fischer, praca staje się przyjemna i znacznie łatwiejsza.
linia

Uniwersalne opaski mocujące z serii Kable Fix-R marki Fischer sprawdzą się nie tylko przy remontach. Wielofunkcyjna i innowacyjna konstrukcja pozwala również na spinanie ze sobą różnego rodzaju kabli, roślin, narzędzi, wężów ogrodowych oraz przedmiotów domowego użytku, wymagających odpowiedniej organizacji. Na szczególną uwagę zasługuje wszechstronność opasek z serii Kable Fix-R. Każdą z opasek można dowolnie dzielić - nawet na 4 części, skracać, łączyć i wielokrotnie wykorzystywać. Taka charakterystyka oznacza także większe korzyści dla środowiska, ponieważ wytwarza się mniejszą ilość odpadów. Produkty marki Fischer z powodzeniem zastąpią popularne opaski zaciskowe, taśmy, sznurki, organizery do przewodów oraz druty.

Podpis zdjęcia
Wszechstronny/wielofunkcyjny/wielozadaniowy

Opaski można łączyć na wiele sposobów, np. spiralnie, w pętle, wielokrotne pętle, krzyżowo i łańcuchowo. Dodatkowo, inteligentny system zaciskowy, nie pozwala na odkształcenie kabla, powodowane zwykłymi opaskami. Ze względu na brak ostrych krawędzi i zakończeń są bardzo bezpieczne. Kable Fix-R pewnie leżą w dłoni, nie ześlizgują się i wytrzymują obciążenia, nawet do 18 kg. Opaski dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych: bezbarwnej, czarnej i zielonej. Z powodzeniem połączą elementy o średnicy od 0,5 do 8,5 cm. Produkty są trwałe i odporne na trudne warunki atmosferyczne: od -20oC do 60oC oraz promieniowanie UV.

Wczytywanie produktów
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Proste działanie serii Kable FIX-R

Żeby spiąć kable lub inne przedmioty za pomocą opaski Kable FIX-R, należy je opasać i przewlec końcówkę opaski przez otwór znajdujący się na jej przeciwległym końcu. Następnym krokiem jest zaciągnięcie opaski do pożądanej szerokości. Chcąc poluzować lub zdjąć opaskę z danego przedmiotu, wystarczy z powrotem przewlec jej końcówkę przez ten sam otwór. Opaski pozwalają na stałe lub tymczasowe mocowanie i spinanie różnego rodzaju elementów. Poluzowanie ich nie wymaga stosowania specjalnych narzędzi lub noży. Kable FIX-R są wyjątkowo elastyczne, można je otwierać i zamykać kilkadziesiąt razy bez utraty jakości zacisku.

Jakość od Fischer

Firma Fischer od ponad 50 lat dostarcza najwyższej jakości systemy zamocowań. W jej ofercie znaleźć można kotwy i łączniki do małych obciążeń, kotwy mechaniczne do wysokich obciążeń, systemy mocowań instalacji, systemy fasadowe ACT, masy i piany uszczelniające, akcesoria do elektronarzędzi oraz elementy złączne dla rynku detalicznego. Produkty Fischer przeznaczone są dla takich segmentów budowlanych jak: ślusarstwo budowlane, instalacje sanitarne, roboty wykończeniowe, konstrukcje żelbetowe i murowane, konstrukcje stalowe, montaż fasad zawieszonych, budownictwo drogowo-mostowe, urządzenia sanitarne - biały montaż i elektro-instalacje.

 

 • Dominik
  Filary
 • Piotr
  Bibik
 • Marceli
  Lesisz
 • Tomasz
  Stempniewicz
 • Prowadzimy dla Was Strefę Porad

  Chętnie odpowiemy na twoje pytanie - skontaktuj się z nami.

  Porównywarka

  Zgłoś uwagi

  Sklep TIM jest stale rozwijany, aby sprostać stale rosnącym potrzebom naszych klientów. Jeżeli pojawił się jakiś błąd na stronie, chciałbyś aby pojawiła się nowa funkcjonalność lub funkcja na stronie nie działa, tak jakbyś tego oczekiwał – prześlij nam informację.

  Rodzaj zgłoszenia

  Informacja kontaktowa (Abyśmy mogli poinformować o stanie zgłoszenia lub doprecyzować problem.)

  Opis błędu / informacja do zgłoszenia: