Strefa porad

Bądź smart

i kupuj taniej na TIM.PL

Data publikacji: 04.07.2017

Olśniewające lampy BRITOP Lighting, czyli designerskie oświetlenie w Sklepie TIM.PL

Nowoczesne czy klasyczne, ale zawsze zgodne z panującymi trendami. Tak w skrócie można opisać produkty oferowane przez markę BRITOP Lighting z siedzibą w Bierawie. Firma oprócz produkcji lamp, kreuje też rozwiązania stylistyczne i funkcjonalne tworzące określony charakter pomieszczenia.

Aby zapoznać się z produktami marki BRITOP Lighting zapraszamy do Sklepu TIM.PL. W ofercie znaleźć można ponad 50 opraw oświetleniowych m.in. kinkiety, spoty, oprawy sufitowe, naścienne oraz zwieszane.

Światło w wyjątkowym wydaniu

BRITOP Lighting jest producentem oświetlenia stworzonego w oparciu o najnowsze trendy w wyposażaniu wnętrz i nowoczesne technologie. Opracowując nowe wzory oświetlenia firma współpracuje z architektami, projektantami mebli i elementów dekoracyjnych. Prowadzone w ten sposób działania pozwalają jej kreować indywidualnie dopasowane wzory oświetlenia dla każdego rodzaju budownictwa, zarówno obiektów publicznych, jak i prywatnych. Wszystko to w połączeniu z trwałym i estetycznym wyglądem oraz najwyższą jakością. Produkty firmy są obecnie dostępne w 32 krajach świata. Przedsiębiorstwo prowadzi aktywne działania we wszystkich krajach europejskich.

Do prostych i bardziej rozbudowanych projektów

W portfolio marki BRITOP Lighting znajduje się kilkaset wzorów opraw oświetleniowych, wśród których odszukać można również bardzo popularne w ostatnich sezonach lampy loftowe i miedziane. Na szczególną uwagę zasługują z pewnością metalowe lampy z kolekcji Outline. Łączą one w sobie design pofabryczny i artystyczną finezję. Wykonane ze stali nierdzewnej i poddane precyzyjnej obróbce laserowej prezentują surowe wzornictwo złagodzone subtelnymi tłoczeniami i delikatnymi krzywiznami kutych elementów. Kolekcja stanowi doskonałą propozycję dla indywidualistów, szukających nowych form i nieszablonowych rozwiązań.

Wpisująca się z kolei w trend lamp miedzianych seria Gino wprowadza do industrialnych wnętrz nastrojowe ciepło i harmonię. Oświetlenie doskonale skomponuje się na zasadzie kontrastu zwłaszcza z bielą i surowym betonem. Kuliste, szklane klosze lampy Gino zostały w połowie pomalowane na miedziany kolor, dlatego doskonale odbijają obraz wnętrza. Dostępne są modele z jednym, trzema lub pięcioma źródłami światła.

Warta uwagi jest również kolekcja lamp Nova. Charakterystyczna pod względem stylistycznym - posiada eleganckie, grube szklane klosze, chromowane podsufitki i poprzez przeźroczystość wysokiej jakości szkła możliwość wyeksponowania żarówek. W zależności od preferencji użytkownika, można wybrać jeden z trzech modeli pojedynczych, z których każdy ma inny, ciekawy kształt klosza lub wersję potrójną z kloszami o zróżnicowanych formach.

Docenieni na salonach!

Choć firma BRITOP Lighting działa na rynku od 2010 roku, zdążyła już zdobyć spore uznanie klientów i branżowych specjalistów, co przełożyło się na otrzymanie wielu nagród i wyróżnień potwierdzających wyjątkowy styl i wysoką jakość oferowanych produktów. Do najważniejszych z nich można z pewnością zaliczyć nagrody zdobyte na Międzynarodowych Targach Sprzętu Oświetleniowego ŚWIATŁO w latach 2011, 2013 i 2014. Jury doceniło wówczas kolekcje Song, Cristal, Steps, Magic i Luna. W 2013 roku na Międzynarodowych Targach Sprzętu Oświetleniowego w Warszawie uhonorowano także serie ledowe: Zebra i Hermetico. Rok 2015 przyniósł kolejne wyróżnienie i tytuł „Gepard Biznesu” przyznany przez Instytut Nowoczesnego Biznesu. Kolejną, ale z pewnością nie ostatnią nagrodą jest zdobycie I miejsca podczas Wewnętrznych Targów Oświetlenia OBI w Warszawie 2016 w kategorii na najciekawszy produkt targów.

Porównywarka

Zgłoś uwagi

Sklep TIM jest stale rozwijany, aby sprostać stale rosnącym potrzebom naszych klientów. Jeżeli pojawił się jakiś błąd na stronie, chciałbyś aby pojawiła się nowa funkcjonalność lub funkcja na stronie nie działa, tak jakbyś tego oczekiwał – prześlij nam informację.

Rodzaj zgłoszenia

Informacja kontaktowa (Abyśmy mogli poinformować o stanie zgłoszenia lub doprecyzować problem.)

Opis błędu / informacja do zgłoszenia: