Strefa porad

Bądź smart

i kupuj taniej na TIM.PL

Data publikacji: 16.01.2018

Na ratunek, gdy zabraknie prądu. UPS-y od Armac

Nieoczekiwane awarie prądu spowodowane, np. gwałtownymi burzami wiążą się z poważnymi konsekwencjami, zaczynając na utracie ważnych danych, a kończąc na trwałym uszkodzeniu urządzeń. Stosując odpowiednie zabezpieczenia tj. zasilacze awaryjne, możemy skutecznie ochronić się przed jego niespodziewanym brakiem.

Głównym zadaniem awaryjnych systemów zasilania tzw. UPS-ów jest utrzymanie zasilania urządzeń elektrycznych i elektronicznych w przypadku zaniku lub nieprawidłowych parametrów zasilania sieciowego. Ich zastosowanie jest jednak bardzo szerokie i sprawdzą się wszędzie tam, gdzie zanik napięcia lub jego zakłócenia mogą powodować utratę ważnych danych zgromadzonych w pamięci operacyjnej, a nawet masowej, danego serwera lub grupy serwerów.

Znajdą miejsce w każdym domu

Choć wydawać by się mogło, że UPS-y najlepiej sprawdzą się w wielkich centrach komunikacyjnych, to ich zastosowanie ma sens także w naszych domach i mieszkaniach. Nie brak w nich przecież nowoczesnych urządzeń, wyposażonych w dziesiątki różnych funkcji. Posiadając zasilacz awaryjny UPS Armac 850E z serii HOME podtrzymamy zasilanie ważnych domowych sprzętów takich jak: telewizory, komputery PC, konsole do gier, ładowarki do telefonów i smartfonów, routery, itp. Dysponując zasilaczem o większej mocy znamionowej UPS Armac 1500E z serii HOME w którym umieszczono dwie baterie, zamiast standardowej jednej, zapewnimy wydłużony czas podtrzymania napięcia - od 26% do nawet 37% w zależności od zastosowanego obciążenia. Podtrzymywane urządzenia mogą więc działać dłużej.

Wczytywanie produktów
 
 
 
 
 
 
 
 
 
UPS, czyli zabezpieczone biuro

Zasilacze bezprzewodowe, co oczywiste, używa się głównie w celu zabezpieczenia zasilania do komputerów, sprzętów biurowych i stacji roboczych. UPS Armac 850E LCD z serii Office znajduje także zastosowanie w zapewnieniu bezawaryjnej pracy urządzeń m.in. w obiektach serwerowych, strategicznych, administracji publicznej, bankach, fabrykach, telekomunikacji lub w szpitalach. UPS Armac 1500E z panelem LCD o większej mocy znamionowej bez problemów zasilą również kamery IP, repeatery, routery, telefony VoIP, serwery NAS i urządzenia sieciowe pamięci masowych. W UPS-ach ponadto zastosowano oprogramowanie PowerManager, umożliwiające monitorowanie pracy zasilacza w czasie rzeczywistym. Specjalnie przygotowany Soft wysyła powiadomienia na wskazany e-mail, automatycznie zapisując stan sprzętu i zamykając programy w sytuacji, gdy koniecznie jest odcięcie zasilania.

Armac - bezpieczeństwo twoich urządzeń

Firma Armac specjalizuje się w urządzeniach ochrony przeciwprzepięciowej. Oferta firmy obejmuje listwy zasilające i zasilacze awaryjne UPS przeznaczone zarówno do biura, jak i domu. W zależności od wersji – oferują one moc od 650 do 1500VA. Wszystkie zasilacze są typu Line-Interactive i monitorują napięcie zasilające, częstotliwość i kąt przesunięcia fazowego. W ofercie Sklepu TIM.PL znajdziecie szeroką ofertę zasilaczy awaryjnych firmy Armac. Zachęcamy do zakupów.

Porównywarka

Zgłoś uwagi

Sklep TIM jest stale rozwijany, aby sprostać stale rosnącym potrzebom naszych klientów. Jeżeli pojawił się jakiś błąd na stronie, chciałbyś aby pojawiła się nowa funkcjonalność lub funkcja na stronie nie działa, tak jakbyś tego oczekiwał – prześlij nam informację.

Rodzaj zgłoszenia

Informacja kontaktowa (Abyśmy mogli poinformować o stanie zgłoszenia lub doprecyzować problem.)

Opis błędu / informacja do zgłoszenia: