Strefa porad

Bądź smart

i kupuj taniej na TIM.PL

Data publikacji: 11.01.2018

NOWOŚĆ: Dotykowe wideodomofony marki ZAMEL – istna magia.

Firma ZAMEL wzbogaciła ofertę systemów domofonowych ENTRA o nowatorskie wideodomofony serii 800. System ten jest innowacyjnym rozwiązaniem zaprojektowanym przede wszystkim na potrzeby budownictwa jednorodzinnego oraz dwurodzinnego. Tak się teraz urządza dom!

SAME ZALETY:

• 6 paneli rozmównych i 10 wideomonitorów do wyboru
• wiele dodatkowych funkcji
• intuicyjny interface oraz przyciski nawigacyjne
• najlepsza jakość obrazu na rynku!
• klasa szczelności paneli bramowych IP66
• szeroki zakres temperatury pracy
• zasilacz mieszczący się w puszce instalacyjnej
• prosta instalacja

PEŁNE ZESTAWY WIDEODOMOFONOWE:

Możliwość konfiguracji podstawowego zestawu z dostępnych w ramach serii 800 paneli zewnętrznych oraz wideomonitorów jest niewątpliwą zaletą systemu. Każdy podstawowy zestaw można wzbogacić o dodatkowe panele zewnętrzne oraz monitory. Cecha ta jest szczególnie istotna w przypadku budynków o dużej powierzchni, a także posesji z kilkoma furtkami.

Maksymalnie w ramach systemu można zgrupować cztery dowolne monitory oraz dwa dowolne panele zewnętrzne. Ponadto po podłączeniu dodatkowych kamer CCTV zestaw może pełnić funkcję rejestratora.

Wczytywanie produktów
 
 
 
 
 
 
 
 
 
WIDEOMONITOR Z DOTYKOWYM WYŚWIETLACZEM – WOW!

Dzięki nowoczesnemu wzornictwu wideomonitory stanowią doskonały element aranżacji wnętrz domów. Dotykowy wyświetlacz LCD umożliwia łatwą i komfortową obsługę domofonu. Oprócz funkcji typowych wideomonitory serii 800 mogą pełnić szereg funkcji dodatkowych m.in.: interkomu, ramki cyfrowej, odtwarzacza muzyki, dyktafonu, kalendarza, a nawet „elektronicznej niani”.

Dodatkowo wideodomofony wyposażone są w opcję rejestracji obrazu w następstwie detekcji ruchu oraz funkcję „foto”, która aktywowana jest za pomocą naciśnięcia przycisku w panelu zewnętrznym. Pulsujące podświetlenie jest powiadomieniem o pojawieniu się w systemie nowych wiadomości głosowych lub zdjęć.

SOLIDNY PANEL ZEWNĘTRZNY

Panel zewnętrzny wykonany ze stopu cynkowego przeznaczony jest do montażu natynkowego. Urządzenie wyposażone jest w podświetlanie IR.

SZEROKIE ZASTOSOWANIE NOWEJ SERII

Seria 800 umożliwia stworzenie zestawu dostosowanego do indywidualnych wymagań użytkownika. Podstawowy zestaw można skonfigurować wybierając jeden spośród dziesięciu dostępnych wideomonitorów oraz jeden spośród sześciu paneli zewnętrznych. Poszczególne elementy systemu różnią się zarówno jeżeli chodzi o oferowane funkcjonalności, jak i wzornictwo oraz kolorystykę.

Porównywarka

Zgłoś uwagi

Sklep TIM jest stale rozwijany, aby sprostać stale rosnącym potrzebom naszych klientów. Jeżeli pojawił się jakiś błąd na stronie, chciałbyś aby pojawiła się nowa funkcjonalność lub funkcja na stronie nie działa, tak jakbyś tego oczekiwał – prześlij nam informację.

Rodzaj zgłoszenia

Informacja kontaktowa (Abyśmy mogli poinformować o stanie zgłoszenia lub doprecyzować problem.)

Opis błędu / informacja do zgłoszenia: