Strefa porad

Bądź smart

i kupuj taniej na TIM.PL

Data publikacji: 09.07.2018

MOWION DOMO, czyli osprzęt stworzony przez elektroinstalatorów

Podpis zdjęcia
MOWION to marka, która powstała po to, by uwzględniać przeróżne potrzeby zastosowania osprzętu elektroinstalacyjnego. MOWION to z pewnością ambitne rozwiązania dla wszystkich lokatorów i instalatorów, którzy wierzą, że rozwiązania oparte na jakości obronią się zawsze - podczas montażu i przez lata eksploatacji.
linia

DOMO to wyjątkowa seria marki MOWION do użytku wszędzie tam gdzie na równi z funkcjonalnością liczy się również design. Paleta 6 barw łączników i gniazd sieciowych zapewnia możliwości skomponowania zestawów o niepowtarzalnym charakterze i idealnym dopasowaniu do każdego wystroju. DOMO to również rozwiązania praktyczne. Jest to system wieloramkowy, który w pionie oferuje montaż produktów do 4 krotnej ramki, a w poziomie do 5 krotnej.

Podpis zdjęcia

Łączniki z zaciskami typu „szybkozłączka” gwarantują sprawny i łatwy montaż, a wzmocnione łapki rozporowe zapewniają solidne osadzenie produktu na miejscu (ich zaokrąglony kształt ułatwia montaż i chroni palce przed zranieniem). Dodatkowo specjalna konstrukcja mechanizmu zapewnia brak możliwości bezpośredniego dotyku do części czynnych przewodzących prąd.

DOMO to produkty wykonane z wysokiej jakości tworzywa typu PC (przyciski i ramki), który odporny jest na temperaturę do 850 stopni Celsjusza oraz na odbarwianie czy odkształcanie – jego dostawcą jest światowy producent Covestro. Kolejnym atutem jest wyjątkowy stop fosforobrązu (94% miedzi), który ma aż o 35% wyższą sprawność przewodzenia elektrycznego w stosunku do standardowego stopu miedzi z cynkiem. Twardość tego stopu powoduje doskonałe trzymanie wtyczek przy mechanizmach gniazd zasilających. Srebrzenia styków wykonane jest ze stopu AgNi90/10 zgodnie z normą IEC. (94% miedzi). Dzięki temu nie następuje przegrzewanie się styków co czyni produkty serii DOMO wyjątkowo bezpiecznymi.

Ponadto DOMO to dodatkowa dekoracyjność serii, o której stanowi ozdobna ramka wewnętrzna, jej kolor możemy zmieniać tak łatwo jak dodatki w pomieszczeniu. Ozdobne ramki wewnętrzne dostępne są w 12 kolorach. Ramki te bardzo łatwo i szybko można wymienić przy każdym przearanżowaniu wnętrza. Wszystkie te zalety czynią z serii DOMO nowoczesne i trwałe rozwiązanie dekoracyjne i technologiczne dla każdego domu.

Wczytywanie produktów
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 • Dominik
  Filary
 • Piotr
  Bibik
 • Marceli
  Lesisz
 • Tomasz
  Stempniewicz
 • Prowadzimy dla Was Strefę Porad

  Chętnie odpowiemy na twoje pytanie - skontaktuj się z nami.

  Porównywarka

  Zgłoś uwagi

  Sklep TIM jest stale rozwijany, aby sprostać stale rosnącym potrzebom naszych klientów. Jeżeli pojawił się jakiś błąd na stronie, chciałbyś aby pojawiła się nowa funkcjonalność lub funkcja na stronie nie działa, tak jakbyś tego oczekiwał – prześlij nam informację.

  Rodzaj zgłoszenia

  Informacja kontaktowa (Abyśmy mogli poinformować o stanie zgłoszenia lub doprecyzować problem.)

  Opis błędu / informacja do zgłoszenia: