Strefa porad

Bądź smart

i kupuj taniej na TIM.PL

Data publikacji: 07.07.2017

Grupa fischer: Globalny lider techniki mocowań na TIM.PL

fischer to międzynarodowe przedsiębiorstwo obejmujące swoim działaniem cztery obszary: systemy mocowań, automotive systems, fischertechnik oraz doradztwo procesowe. Dzięki stałemu podnoszeniu kwalifikacji, Grupa fischer stawia na aktywny rozwój, zachowując pozycję stalowego lidera w branży techniki i mocowań.

Firma fischerpolska należy do niemieckiego koncernu, który obecny jest w 18 krajach wraz z kilkoma zakładami produkcyjnymi. Ponad to, Grupa w ciągu ostatnich pięciu dekad dostarczyła blisko 1000 wynalazków w wielu dziedzinach inżynierskich.

fischer to lider rynku we wszystkich istotnych grupach produktowych związanych z mocowaniem. Nadrzędny celem fischerpolska jest odpowiedzialna i rzetelna obsługa klientów a główny obszar działalności firmy stanowią innowacyjne systemy mocowań. Dzięki 14 000 produktom w swoim portfolio, marka rozwiązuje każdy problem z mocowaniem.

Firma posiada obecnie 6,000 różnych rozwiązań technicznych dla każdego materiału budowlanego i do każdego zastosowania. Może się również pochwalić liczbą 14,5 miliona sprzedanych zamocowań na całym świecie.

Dzięki optymalnym rozwiązaniom marka zapewnia możliwie największe korzyści dla swoich klientów, użytkownikom produktów i partnerom biznesowym w osiąganiu sukcesu w najbliższym otoczeniu rynkowym.

Obszary działania:

✔ Systemy Mocowań fischer to dział dostarczający na całym świecie bezpieczne i ekonomiczne mocowania oraz połączenia

✔ fischer automotive systems rozwija i produkuje innowacyjne elementy wyposażenia wnętrz samochodowych

✔ fischertechnik dzięki zestawom systemów konstrukcyjnych inspiruje kreatywność i pomaga dzieciom uczyć się poprzez zabawę

Wartości firmy:

fisherpolska posiada w swojej ofercie szeroką gamę najwyższej jakości systemów zamocowań:
DUOPOWER
DUOTEC
Kotwa chemiczna FIS VL

Zgłoś uwagi

Sklep TIM jest stale rozwijany, aby sprostać stale rosnącym potrzebom naszych klientów. Jeżeli pojawił się jakiś błąd na stronie, chciałbyś aby pojawiła się nowa funkcjonalność lub funkcja na stronie nie działa, tak jak byś tego oczekiwał – prześlij nam informację.

Rodzaj zgłoszenia

Informacja kontaktowa (Abyśmy mogli poinformować o stanie zgłoszenia lub doprecyzować problem.)

Opis błędu / informacja do zgłoszenia: