Strefa porad

Bądź smart

i kupuj taniej na TIM.PL

Data publikacji: 17.10.2016

Goobay: Genialne w swojej prostocie złącze USB-C już u nas

USB-C marki Goobay to najnowsze złącze, które zostało opracowane przez grupę wiodących firm w branży elektronicznej takich jak: Apple, Intel, Dell czy Belkin. Ta nowość oferuje dużo wiecej ulepszeń, niż standardowe USB.

Goobay to marka, oferująca kable audio-wideo, akcesoria do komputerów, tabletów i smartfonów, a także akcesoria zasilające, produkty oświetleniowe oraz przeróżne akcesoria sieciowe. Firma zapewnia wysoką jakość oferowanych produktów oraz ofertę, która obejmuje niemal wszystkie połączenia audio-wideo, akcesoria komputerowe, produkty do urządzeń mobilnych, zasilacze oraz oświetlenie LED.

Dzięki niewielkim rozmiarom, złącze USB-C nadaje się zarówno do płaskich urządzeń mobilnych, elektroniki rozrywkowej jak i do komputerów stacjonarnych.

Porównywarka

Zgłoś uwagi

Sklep TIM jest stale rozwijany, aby sprostać stale rosnącym potrzebom naszych klientów. Jeżeli pojawił się jakiś błąd na stronie, chciałbyś aby pojawiła się nowa funkcjonalność lub funkcja na stronie nie działa, tak jakbyś tego oczekiwał – prześlij nam informację.

Rodzaj zgłoszenia

Informacja kontaktowa (Abyśmy mogli poinformować o stanie zgłoszenia lub doprecyzować problem.)

Opis błędu / informacja do zgłoszenia: