Podziel się wiedzą:
F&F: Oprawy schodowe, które są łatwe w montażu i dają przepiękny efekt wizualny
Oprawy schodowe F&F
Dyskretne, nowoczesne wzornictwo oraz wysokiej jakości materiały ze stali i aluminium użyte do produkcji, to główne atuty opraw schodowych F&F. Odpowiednio dobrane oświetlenie schodów sprawia, że po zmroku poruszanie się po domu jest swobodniejsze i dużo bardziej bezpieczne. Takie oświetlenie podnosi także estetykę wnętrza i wpływa na jego indywidualny charakter.
linia
 1. efekt kolejno zapalających się opraw w połączeniu ze sterownikiem AS-225
 2. możliwość ściemniania
 3. efekt miękkiego włączenia przy zastosowaniu sterownika AS-225
 4. wysoka skuteczność LED 1,2W – 100 lm, 27 LED SMD
 5. standardowe napięcie zasilania 12V DC
 6. barwa świecenia ciepła - 3000 K i zimna - 6000 K
 7. do montażu podtynkowego i natynkowego
Zastosowanie: klatki schodowe, korytarze, obiekty użyteczności publicznej, biura.
serie produktów F&F

Oświetlenie schodów czy korytarzy stanowi nie tylko element dekoracyjny, nadający wnętrzom niepowtarzalny charakter, ale pełni również rolę użytkową. W zależności od wystroju wnętrz, ich stylu i charakteru oprawy mogą nawiązywać swą kolorystką do otoczenia, możemy wybierać pomiędzy barwą białą, antracytem i satyną. Oprawy schodowe F&F wyposażone zostały w ściemniane źródła światła LED o barwie białej zimnej i ciepłej. Zastosowane do produkcji materiały jak stal i aluminium w połączeniu z wysokiej jakości źródłami światła i nie wysoką ceną stawiają oprawy F&F w czołówce podobnych rozwiązań dostępnych na rynku.

Schody mogą decydować o charakterze domu, w szczególności te wyeksponowane, znajdujące się często w części wspólnej pomiędzy salonem, jadalnią i kuchnią. Diabeł tkwi w szczegółach, nieprawdaż? Ciekawym rozwiązaniem, które przydaje naszym schodom elegancji i blasku jest system sterowania oświetleniem schodowym w oparciu o sterownik schodowy AS-225.

Kto nie pamięta teledysku Michaela Jacksona Billie Jean i zapalających się po jego stopami po kolei płyt chodnikowych?

Dziś możemy stworzyć podobny efekt na schodach! Wyzwalanie kaskady, czyli zapalające się po kolei oprawy schodowe mogą nastąpić z czujnika ruchu, przycisku lub bariery. Dodatkowym atutem sterownika jest fakt, iż oprawy zapalają się płynnie co wzmacnia efekt wizualny.

Sterownik realizuje następujące funkcje:

 1. kaskada w górę
 2. kaskada w dół
 3. kaskada w górę i w dół jednocześnie
 4. podwójna kaskada

Sterownik współpracuje z większością opraw schodowych, które zasilane są napięciem 9-30V.

Podpis zdjęcia
Dowiedz się więcej o oświetleniu schodowym F&F: