Strefa porad

Bądź smart

i kupuj taniej na TIM.PL

Data publikacji: 25.11.2017

Coraz bliżej Święta. Jesteście przygotowani?

Zbliża się czas, kiedy zapotrzebowanie na bożonarodzeniowe dekoracje rośnie w dynamicznym tempie. Sprawdźcie nasze cenowe hity i przygotujcie się na sprzedaż dla swoich klientów jeszcze przed najgorętszym sezonem zakupowym.

Wybieraj spośród szerokiej oferty według kolorów, rozmiarów, kształtów i spełnij marzenie swoich klientów o bajkowo lśniącym domu lub firmie w te Święta.

Magiczne komplety choinkowe

Przestawiamy specjalnie dobrane produkty, którymi Twój klient może udekorować ramy okienne, karnisze, stoły. Można je łatwo ze sobą łączyć i tworzyć niepowtarzalne girlandy oraz inne ozdoby świąteczne.

Wczytywanie produktów
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Najpiękniejsze kurtyny świetlne

Sprawiamy, aby dom i biuro Twoich klientów lśniły również od zewnątrz. Bogaty zasób łańcuchów LED odpornych na warunki pogodowe z pewnością rozświetli fasadę i sprawi, nikt nie przejdzie obok nich obojętnie.

Wczytywanie produktów
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Porównywarka

Zgłoś uwagi

Sklep TIM jest stale rozwijany, aby sprostać stale rosnącym potrzebom naszych klientów. Jeżeli pojawił się jakiś błąd na stronie, chciałbyś aby pojawiła się nowa funkcjonalność lub funkcja na stronie nie działa, tak jakbyś tego oczekiwał – prześlij nam informację.

Rodzaj zgłoszenia

Informacja kontaktowa (Abyśmy mogli poinformować o stanie zgłoszenia lub doprecyzować problem.)

Opis błędu / informacja do zgłoszenia: